Vestel Afstandsbediening 30051420 - R/c Rw3815 Eco Grijs Nb Weee Rohs
Vestel Afstandsbediening Product Beschrijving
Het Vestel Afstandsbediening 30051420 DVD-speler-recorder heeft 2 jaar garantie. Een Vestel Afstandsbediening is geschikt voor DVD-speler-recorder en past op apparaten van Vestel en Tucson.
Een afstandsbediening voor een DVD-speler-recorder is het draadloze bedieningspaneel waarmee de gebruiker op afstand functies aanstuurt zoals afspelen, opnemen, spoelen en menunavigatie. Via infraroodsignalen communiceert het apparaat met de ontvanger in de DVD-speler-recorder. Zonder werkende afstandsbediening zijn veel functies niet of beperkt toegankelijk. Vervanging is nodig wanneer knoppen niet meer reageren, het infraroodsignaal wegvalt of de DVD-speler-recorder inconsistent reageert op opdrachten. Ook bij fysieke schade zoals gebroken behuizing, vastgeklemde toetsen of vloeistofschade is vervanging aan te raden. Nieuwe batterijen lossen het probleem in dat geval niet op.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 30051420 Afstandsbediening van het merk Vestel laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Vestel Afstandsbediening Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500028745 |
| Bestelnummer fabrikant | 30051420 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Vestel |
| Contactgegevens fabrikant |
Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. [email protected] www.vestel.com.tr Organize Sanayi Bölgesi 45030 Manisa, TR |
| Voor apparaat | DVD-speler-recorder |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Tucson |
Vestel Afstandsbediening Beoordelingen
Goed product en vlotte levering.
Goed product en vlotte levering.
Goed product en vlotte levering.
makkelijk bestellen en snel binnen
makkelijk bestellen en snel binnen
makkelijk bestellen en snel binnen
Perfecte levering zeer tevreden
Perfecte levering zeer tevreden
Perfecte levering zeer tevreden
Deutschland