ELECTROLUX / AEG Behuizing 8079433010 - Doos, Elektronische Hoofdmodule
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Behuizing Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Behuizing 8079433010 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Behuizing is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, Electrolux, Zanussi en meer.
De deurrand van een wasdroger is de afdichtingsrand rondom de deuropening van de droogkast. Dit onderdeel zorgt voor een luchtdichte afsluiting tijdens het droogproces, voorkomt warmteverlies en houdt de trommel correct uitgelijnd met de deur. De deurrand is doorgaans vervaardigd van kunststof of rubber en is bevestigd aan het frontpaneel of de deur zelf. Vervang de deurrand van uw wasdroger wanneer de deur niet meer goed sluit, er warmte of vochtige lucht ontsnapt rond de deuropening, of wanneer de rand zichtbaar is gebarsten, vervormd of losgelaten. Ook bij schuursporen op het wasgoed of ongewoon trillingsgeluid tijdens het drogen kan een beschadigde deurrand de oorzaak zijn.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 8079433010 Behuizing van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Behuizing Specificaties
Product
| Artikelnummer | 299736326 |
| Bestelnummer fabrikant | 8079433010 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Electrolux , Zanussi |
ELECTROLUX / AEG Behuizing Beoordelingen
Snelle service!
Snelle service!
Snelle service!
Past perfect,snelle levering
Past perfect,snelle levering
Past perfect,snelle levering
Wij hadden type doorgegeven en in uw mail gaf u aan dat het, het juiste artikel was. Dus besteld maar bleek toch verkeerd te zijn. Is ondertussen retour.
Wij hadden type doorgegeven en in uw…
Wij hadden type doorgegeven en in uw mail gaf u aan dat het, het juiste artikel was. Dus besteld maar bleek toch verkeerd te zijn. Is ondertussen retour.
Bekijk alternatieven voor dit Behuizing
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland