Sony Behuizingsonderdeel 501240701 - Paneel Tw R
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 12 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sony Behuizingsonderdeel Product Beschrijving
Het Sony Behuizingsonderdeel 501240701 Luidspreker heeft Installatietijd Kort, Kleur Zwart, Materiaal Kunststof, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Ontwerp Modulair onderdeel, Opening Rond gat, Producttype Huisingonderdeel en Vorm Hoekig huisingscomponent. Een Sony Behuizingsonderdeel is geschikt voor Luidspreker en past op apparaten van Sony.
De behuizing van een luidspreker vormt de fysieke constructie rondom de interne componenten, zoals de woofer, tweeter en crossover. De behuizing beschermt de elektrische onderdelen tegen stof en mechanische schade, en heeft directe invloed op de akoestische eigenschappen en geluidsweergave van de luidspreker. Vervang de luidsprekerbehuizing bij zichtbare scheuren, barsten of vervorming van het materiaal. Ook losgeraakte verbindingen, beschadigde montagepunten of een rammelend geluid tijdens gebruik wijzen op een defecte behuizing. Ingedeukte of gebroken panelen tasten de akoestische prestaties aan en vereisen vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 501240701 Behuizingsonderdeel van het merk Sony laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sony Behuizingsonderdeel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500077404 |
| Bestelnummer fabrikant | 501240701 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sony |
| Contactgegevens fabrikant |
Sony Europe B.V., Zweigniederlassung Deutschland Online Contact https://www.sony.de/ Kemperplatz 1 10785 Berlin, DE |
| Voor apparaat | Luidspreker |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Sony |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Ontwerp | Modulair onderdeel |
| Opening | Rond gat |
| Producttype | Huisingonderdeel |
| Vorm | Hoekig huisingscomponent |
Sony Behuizingsonderdeel Beoordelingen
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
Postnl maakte een fout met de levering…
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
dichting past niet. Nu in de vuilbak. dit is de laatste maal dat ik iets bij jullie bestel.
dichting past niet
dichting past niet. Nu in de vuilbak. dit is de laatste maal dat ik iets bij jullie bestel.
Snelle levering
Snelle levering
Snelle levering
Bekijk alternatieven voor dit Behuizingsonderdeel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland