Amica Haak 8042071 - Deurblokkade 5 Zwart V2
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 18 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Haak Product Beschrijving
Het Amica Haak 8042071 Fornuis heeft Bevestigingstype Schroefbevestiging, Functie Kabelbeheer en ondersteuning, Installatietijd Kort, Kleur Zilvergrijs met zwart, Materiaal Metaal met rubbervoet, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk en Producttype Bevestigingshaak. Een Amica Haak is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van Amica en Gram.
Een haak voor een fornuis is een mechanisch bevestigings- of vergrendelscomponent. Afhankelijk van de toepassing houdt de haak de ovendeur gesloten, borgt hij een rooster of pannendrager op de juiste positie. Het onderdeel is essentieel voor een veilige en stabiele werking van het fornuis. Vervanging is nodig wanneer de ovendeur niet meer goed sluit, zichtbaar vervormd of gebroken is, of wanneer roosters en pannendragers niet langer stevig op hun plaats blijven. Ook bij hoorbare klikgeluiden, speling in de vergrendeling of loslatende bevestigingspunten is vervanging van de haak vereist.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 8042071 Haak van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Haak Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500074114 |
| Bestelnummer fabrikant | 8042071 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Gram |
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging |
| Functie | Kabelbeheer en ondersteuning |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Zilvergrijs met zwart |
| Materiaal | Metaal met rubbervoet |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Producttype | Bevestigingshaak |
Amica Haak Beoordelingen
Snelheid van de levering. Precies wat we er van verwacht hadden.
Snelheid van de levering.
Snelheid van de levering. Precies wat we er van verwacht hadden.
Correct product. Snelle levering in degelijke verpakking.
Correct product
Correct product. Snelle levering in degelijke verpakking.
Alles prima
Alles p
Alles prima
Bekijk alternatieven voor dit Haak
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland