Smeg Kan-Reservoir-Enz. 765550900 - Deur Middenpen
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 07 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Smeg Kan-Reservoir-Enz. Product Beschrijving
Het Smeg Kan-Reservoir-Enz. 765550900 Vaatwasser heeft Aansluiting Rechte opening aan beide zijden, Installatietijd Kort, Kleur Wit, Materiaal Kunststof (PVC), Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Oppervlak Gerimpeld / Geribd, Producttype Voetbuis / Voetpijp, Toepassingsgebied Stofzuiger / Reinigingsapparatuur en Vorm Cilindrisch met tredepatroon. Een Smeg Kan-Reservoir-Enz. is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Smeg.
Het zoutreservoir van een vaatwasser is het compartiment waarin regenereerzout wordt opgeslagen. Dit zout wordt gebruikt om de waterontharder in de vaatwasser te regenereren. De waterontharder verwijdert kalk uit het binnenkomende water, waardoor kalkaanslag op vaatwerk en de interne onderdelen van de vaatwasser wordt voorkomen. Vervang het zoutreservoir van de vaatwasser bij zichtbare scheuren, lekkage of een beschadigde afsluiting. Ook een aanhoudend brandend zoutindicatorlampje na het bijvullen van zout, zoutresten in het spoelwater of wit kalkaanslag op vaatwerk kunnen wijzen op een defect reservoir of een beschadigde afdichtdop.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 765550900 Kan-Reservoir-Enz. van het merk Smeg laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Smeg Kan-Reservoir-Enz. Specificaties
Product
| Artikelnummer | 402407369 |
| Bestelnummer fabrikant | 765550900 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Smeg |
| Contactgegevens fabrikant |
SMEG S.P.A. [email protected] https://www.smeg.com Via Leonardo da Vinci, 4 42016 Guastalla (RE), IT |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Smeg |
| Aansluiting | Rechte opening aan beide zijden |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof (PVC) |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Oppervlak | Gerimpeld / Geribd |
| Producttype | Voetbuis / Voetpijp |
| Toepassingsgebied | Stofzuiger / Reinigingsapparatuur |
| Vorm | Cilindrisch met tredepatroon |
Smeg Kan-Reservoir-Enz. Beoordelingen
Spullen waren goed en snel geleverd
Spullen waren goed en snel geleverd
Spullen waren goed en snel geleverd
Snelle en correcte levering.
Snelle en correcte levering.
Snelle en correcte levering.
Snelle bezorging. Jammer dat het defect niet aan dit onderdeel lag en we het dus voor niets besteld hebben.
Snelle bezorging
Snelle bezorging. Jammer dat het defect niet aan dit onderdeel lag en we het dus voor niets besteld hebben.
Deutschland