Amica Knevel 9062658 - 9062658 Knop Scandiuma 1102 Wit
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 15 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Knevel Product Beschrijving
Het Amica Knevel 9062658 Fornuis heeft Functie Bedieningsknop voor huishoudelijk apparaat, Kleur Wit, Materiaal Kunststof, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Product type Knop/Draaiknop, Tijdsduur installatie Kort en Vorm Rond met geribbelde rand. Een Amica Knevel is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van Amica en Gram.
Een knop voor een fornuis is een bedieningselement waarmee de gebruiker de gasbranders of elektrische kookzones in- en uitschakelt en de warmte-intensiteit regelt. De knop is bevestigd op de bedieningsas van de bijbehorende schakelaar of gasklep en vertaalt de draaibeweging naar een mechanisch of elektrisch signaal binnen het fornuis. Vervang de knop van uw fornuis wanneer deze gebarsten, gebroken of losgedraaid is, niet meer correct op de as past, doordraait zonder de brander te bedienen, of wanneer de markeringen onleesbaar zijn geworden waardoor de stand van de gasklep of kookzone niet meer betrouwbaar af te lezen is.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 9062658 Knevel van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Knevel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 446362385 |
| Bestelnummer fabrikant | 9062658 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Gram |
| Functie | Bedieningsknop voor huishoudelijk apparaat |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Knop/Draaiknop |
| Tijdsduur installatie | Kort |
| Vorm | Rond met geribbelde rand |
Amica Knevel Beoordelingen
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
Er was een probleem bij de levering van…
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
Contact, hulp bij het zoeken naar het juiste onderdeel, snelle verzending
Total zufrieden!
Kontakt, Hilfe bei Suchen passenden Teil,Blitzversand
Snellere verzending
Snellere verzending
Snellere verzending
Bekijk alternatieven voor dit Knevel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.