Nilfisk Slangen 128500655 - Flexibele Kit 9m
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 12 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Nilfisk Slangen Product Beschrijving
Het Nilfisk Slangen 128500655 Hogedrukreiniger heeft Lengte 9 m, Slang aansluiting met ventielaansluiting, Type Hogedrukslang, Waterblok Nee, Connector type Snelkoppeling en schroefaansluiting, Installatietijd Kort, Kleur Donkerblauw, Lengte categorie Lang, Materiaal Rubber met textielversterking en Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk. Een Nilfisk Slangen is geschikt voor Hogedrukreiniger en past op apparaten van Nilfisk.
Een hogedrukreinigerslang verbindt de pomp met het spuitpistool en transporteert water onder hoge druk. De slang is opgebouwd uit meerdere lagen: een binnenste waterlaag, een versterkte vezellaag en een buitenmantel van rubber of kunststof. De slang is bestand tegen werkdrukken tot 200 bar of meer, afhankelijk van het model. Vervang de hogedrukreinigerslang bij zichtbare scheuren, blaarvorming of lekkage langs de slangwand. Ook bij drukval tijdens gebruik, poreuze buitenmantel of beschadigde koppelingen is vervanging nodig. Een knikplek die de waterflow belemmert of een slang die niet meer goed aansluit op het pistool of de pomp, zijn eveneens indicaties voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 128500655 Slangen van het merk Nilfisk laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Nilfisk Slangen Specificaties
Product
| Artikelnummer | 320358310 |
| Bestelnummer fabrikant | 128500655 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Nilfisk |
| Contactgegevens fabrikant |
Nilfisk [email protected] www.nilfisk.com 26 Avenue de la Baltique, CS 10246 91978 Courtaboeuf Cedex, FR |
| Voor apparaat | Hogedrukreiniger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Nilfisk |
| Lengte | 9 m |
| Slang aansluiting | met ventielaansluiting |
| Type | Hogedrukslang |
| Waterblok | Nee |
| Connector type | Snelkoppeling en schroefaansluiting |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Donkerblauw |
| Lengte categorie | Lang |
| Materiaal | Rubber met textielversterking |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Hogedrukslang |
| Toepassing | Hogedrukzuiger |
Nilfisk Slangen Beoordelingen
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Slecht verpakt
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Snel en correct precies het juiste onderdeel geleverd!
Snel en correct precies het juiste…
Snel en correct precies het juiste onderdeel geleverd!
Top service en snelle levering
Top service en snelle levering
Top service en snelle levering
Bekijk alternatieven voor dit Slangen
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland