ELECTROLUX / AEG Aansluitstuk 4055305843 - Aansluitstuk Compleet
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Aansluitstuk Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Aansluitstuk 4055305843 Koffiezetapparaat heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Aansluitstuk is geschikt voor Koffiezetapparaat en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG en Aeg.
Een buis in een koffiezetapparaat transporteert water of stoom tussen interne componenten, zoals van het reservoir naar het verwarmingselement of het uitloopstuk. De buis is doorgaans gemaakt van hittebestendig materiaal en zorgt voor een gesloten watertransportsysteem binnen het apparaat. Vervang de buis van uw koffiezetapparaat bij zichtbare lekkage, watervlekken rondom interne verbindingen, verminderde doorstroom of drukopbouw. Ook scheuren, verharding of verkleurde buiswanden door kalkaanslag of hitte wijzen op slijtage en vereisen vervanging om verdere schade aan het apparaat te voorkomen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 4055305843 Aansluitstuk van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Aansluitstuk Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231307898 |
| Bestelnummer fabrikant | 4055305843 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Koffiezetapparaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg |
ELECTROLUX / AEG Aansluitstuk Beoordelingen
Gewoon goed. Duidelijk en recht toe recht aan
Gewoon goed
Gewoon goed. Duidelijk en recht toe recht aan
Vlugge levering aan een mooie prijs
Vlugge levering aan een mooie prijs
Vlugge levering aan een mooie prijs
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Wat ik als minpunt heb is de verzending
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Bekijk alternatieven voor dit Aansluitstuk
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland