Amica Afdichting 1063080 - Knopafdichting Rechts
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 07 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Afdichting Product Beschrijving
Het Amica Afdichting 1063080 Vaatwasser heeft Aantal compartimenten 3, Bevestiging Schroefgaten, Kleur Grijs en zwart, Materiaal Kunststof, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Product type Batterijhouder en Tijdsduur Kort. Een Amica Afdichting is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Amica, Bomann, en Elvita.
Het deurrubber van een vaatwasser is de afdichtingsstrip rondom de deuropening van het apparaat. Dit rubberen profiel voorkomt dat water tijdens de wasbeurt uit de vaatwasser lekt. Het zorgt voor een waterdichte afsluiting tussen de deur en de kuip, en draagt bij aan een efficiënte werking van het apparaat. Vervang het deurrubber van uw vaatwasser bij zichtbare scheuren, vervormingen of verharding van het rubber. Andere signalen zijn waterlekkage aan de onderkant of zijkanten van de deur tijdens gebruik, of een deur die niet meer goed sluit. Ook schimmelvorming op de afdichtingsstrip kan een reden zijn voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1063080 Afdichting van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Afdichting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 297172622 |
| Bestelnummer fabrikant | 1063080 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Bomann , Elvita |
| Aantal compartimenten | 3 |
| Bevestiging | Schroefgaten |
| Kleur | Grijs en zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Batterijhouder |
| Tijdsduur | Kort |
Amica Afdichting Beoordelingen
Snel en goed.
Snel en goed.
Snel en goed.
Snelle levering....zeer tevreden
Snelle levering
Snelle levering....zeer tevreden
Heel goede en snelle service. Heel positief.
Heel goede en snelle service heel positief
Heel goede en snelle service. Heel positief.
Bekijk alternatieven voor dit Afdichting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland