Candyhoover Afdichting 40014311 - Afdichting
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Candyhoover Afdichting Product Beschrijving
Het Candyhoover Afdichting 40014311 Fornuis heeft Kleur Donkerblauw, Materiaal Rubber, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Product type Afdichtingsrubber, Tijdsduur Kort, Toepassing Koffiezetapparaat of huishoudelijk apparaat en Vorm Ringvormig met aansluitstukken. Een Candyhoover Afdichting is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van Candyhoover, Candy, Dedietrich, Elba, Frigor en meer.
Een afdichting voor een fornuis zorgt voor een luchtdichte en hittebestendige afsluiting van de ovendeur. Dit rubberen of siliconen onderdeel voorkomt warmteverlies uit de ovenruimte en beschermt omliggende onderdelen tegen hitte. Een goed functionerende afdichting is essentieel voor een stabiele oventemperatuur en een efficiënt energieverbruik van het fornuis. Vervang de afdichting van uw fornuis bij zichtbare scheuren, verharding of vervormingen in het rubber. Andere signalen zijn warmteverlies rondom de ovendeur, langere opwarmtijden of een onregelmatige oventemperatuur. Ook wanneer de deur niet meer goed sluit of er hitte merkbaar ontsnapt aan de zijkanten, is vervanging noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 40014311 Afdichting van het merk Candyhoover laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Candyhoover Afdichting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 445770105 |
| Bestelnummer fabrikant | 40014311 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Candyhoover |
| Contactgegevens fabrikant |
HAIER GERMANY GMBH [email protected] https://www.haier-europe.com Konrad-Zuse-Platz 6 81829 München, DE |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Roblin , Candy , Dedietrich , Elba , Frigor , Haier , Hoover |
| Kleur | Donkerblauw |
| Materiaal | Rubber |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Afdichtingsrubber |
| Tijdsduur | Kort |
| Toepassing | Koffiezetapparaat of huishoudelijk apparaat |
| Vorm | Ringvormig met aansluitstukken |
Candyhoover Afdichting Beoordelingen
Het product was zoals ik verwacht had maar de levering daarvan was veel minder … goed op te volgen van het pakket, ik was gans de dag thuis en zag dat hij bijna bij mij thuis was en nee … ze leggen het een straat verder af bij een verzamelpunt … om 15 u dan nog , moest het nog laat zijn zou ik dat verstaan …. Maar op dat uur , ben slecht te been en moest er dan nog achter , gelukkig nog niet te ver … maar het pakket zelf tevreden !! pakjes dienst 0/10 !!!!
Het product was zoals ik verwacht had ma…
Het product was zoals ik verwacht had maar de levering daarvan was veel minder … goed op te volgen van het pakket, ik was gans de dag thuis en zag dat hij bijna bij mij thuis was en nee … ze leggen het een straat verder af bij een verzamelpunt … om 15 u dan nog , moest het nog laat zijn zou ik dat verstaan …. Maar op dat uur , ben slecht te been en moest er dan nog achter , gelukkig nog niet te ver … maar het pakket zelf tevreden !! pakjes dienst 0/10 !!!!
snel geleverd en gelukkig juiste onderdelen
prima
snel geleverd en gelukkig juiste onderdelen
Correcte uitleg op website en vlugge levering.
Correcte uitleg op website en vlugge lev…
Correcte uitleg op website en vlugge levering.
Bekijk alternatieven voor dit Afdichting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Recent bekeken apparaten passend voor deze Afdichting
Deutschland