Domena Afdichting 500587107 - Dekseldichting
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 13 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Domena Afdichting Product Beschrijving
Het Domena Afdichting 500587107 Keukenmachine heeft Kleur Grijs, Material Rubber, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Product type Dichtingsring, Tijd installatie Kort, Toepassing Huishoudelijke apparaten en Vorm Rond. Een Domena Afdichting is geschikt voor Keukenmachine en past op apparaten van Domena en Simeo.
Een afdichting voor een keukenmachine zorgt voor een vloeistofdichte verbinding tussen de mengkom, het mes of de aansluiting en de behuizing. Het onderdeel voorkomt lekkage van vloeistoffen en beschermt de motor tegen vocht en voedselresten. Afdichtingen zijn vervaardigd van rubber of siliconen en bevinden zich op kritieke aansluitpunten in de keukenmachine. Vervang de afdichting van uw keukenmachine wanneer er vloeistof lekt rondom de mengkom of het mes, wanneer u voedselresten aantreft in de motorruimte, of wanneer de afdichting zichtbaar vervormd, gebarsten of verhard is. Aanhoudende lekkage tijdens gebruik is een direct signaal dat de afdichting niet langer correct functioneert.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 500587107 Afdichting van het merk Domena laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Domena Afdichting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500280452 |
| Bestelnummer fabrikant | 500587107 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Domena |
| Contactgegevens fabrikant |
ARB SAS [email protected] https://www.domena.fr rue Thomas Edison 8 67452 Mundolsheim, FR |
| Voor apparaat | Keukenmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Simeo |
| Kleur | Grijs |
| Material | Rubber |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Dichtingsring |
| Tijd installatie | Kort |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten |
| Vorm | Rond |
Domena Afdichting Beoordelingen
Snelle correcte levering!
Snelle correcte levering!
Snelle correcte levering!
Gewoon alles perfect verlopen
Gewoon alles perfect verlopen
Gewoon alles perfect verlopen
Tevreden met de aanschaf
Tevreden met de aanschaf
Tevreden met de aanschaf
Bekijk alternatieven voor dit Afdichting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland