GROUPE SEB Afdichting RSRT4060 - Afdichting/deksel/container
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 05 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
GROUPE SEB Afdichting Product Beschrijving
Het GROUPE SEB Afdichting RSRT4060 Stofzuiger heeft Kleur Grijs/zwart, Materiaal Rubber/silicone, Moeilijkheidsgraad vervangen Heel makkelijk, Oppervlak Glad, Product type Afdichtingsrubber, Tijdsduur vervangen Kort en Vorm Afgerond rechthoekig. Een GROUPE SEB Afdichting is geschikt voor Stofzuiger en past op apparaten van GROUPE SEB en Rowenta.
Een afdichting voor de stofzuiger zorgt voor een luchtdichte verbinding tussen de onderdelen van het apparaat, zoals het filterhuis, de stofbak of de motorunit. De afdichting voorkomt dat ongefilterde lucht of stof ontsnapt langs de verbindingen. Dit waarborgt een correcte luchtstroom en filterfunctie binnen de stofzuiger. Vervang de afdichting van de stofzuiger wanneer het apparaat stof of lucht lekt langs de verbindingen, er een verminderde zuigkracht optreedt, of wanneer de afdichting zichtbaar vervormd, gebarsten of poreus is. Ook onaangename geuren tijdens gebruik kunnen wijzen op een beschadigde of niet goed sluitende afdichting.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze RSRT4060 Afdichting van het merk GROUPE SEB laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
GROUPE SEB Afdichting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500419385 |
| Bestelnummer fabrikant | RSRT4060 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | GROUPE SEB |
| Contactgegevens fabrikant |
SEB INTERNATIONAL SERVICE [email protected] https://www.groupeseb.com Rue des Chars, BP 1 70310 Faucogney-et-la-Mer, FR |
| Voor apparaat | Stofzuiger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Rowenta |
| Kleur | Grijs/zwart |
| Materiaal | Rubber/silicone |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Heel makkelijk |
| Oppervlak | Glad |
| Product type | Afdichtingsrubber |
| Tijdsduur vervangen | Kort |
| Vorm | Afgerond rechthoekig |
GROUPE SEB Afdichting Beoordelingen
N.v.t. 😊
N.v.t
N.v.t. 😊
Het punt van online bestellen en extra bijbetalen voor thuislevering is dat het product ook effectief thuis wordt afgeleverd. Als dan niet eens de moeite gedaan wordt om het aan te bieden op het gevraagde adres en ik voor de levering thuis ben gebleven, vraag ik me af wat de toegevoegde waarde is van online bestellen.
Product OK, aflevering helaas niet
Het punt van online bestellen en extra bijbetalen voor thuislevering is dat het product ook effectief thuis wordt afgeleverd. Als dan niet eens de moeite gedaan wordt om het aan te bieden op het gevraagde adres en ik voor de levering thuis ben gebleven, vraag ik me af wat de toegevoegde waarde is van online bestellen.
Onderdeel past perfect, snelle levering. Top
Onderdeel past perfect
Onderdeel past perfect, snelle levering. Top
Bekijk alternatieven voor dit Afdichting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland