Smeg Afdichting 754130988 - Dichting 4 Zijden
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Smeg Afdichting Product Beschrijving
Het Smeg Afdichting 754130988 Kookplaat heeft Installatietijd Kort, Kleur Zwart met grijs binnenwerk, Materiaal Rubber/siliconen, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Producttype Rubberen afdichtingsstrip, Toepassing Voorruit of raamafdichting voor huishoudelijk apparaat en Vorm Rechthoekig met afgeronde hoeken. Een Smeg Afdichting is geschikt voor Kookplaat en past op apparaten van Smeg.
Een afdichting voor een kookplaat zorgt voor een gas- en hittebestendige afsluiting tussen de kookplaat en het aanrechtblad of de behuizing. Het onderdeel voorkomt dat gassen, vocht en vet doordringen in de constructie. Afdichtingen zijn verkrijgbaar voor gas-, inductie- en keramische kookplaten en zijn apparaat- en merk specifiek. Vervang de afdichting van uw kookplaat bij zichtbare beschadiging, scheuren of verharding van het rubber. Andere signalen zijn: gaslucht rondom de kookplaat, vochtindringing onder het apparaat, loslatende randen of zichtbare vetophoping onder de afdichtingsrand. Uitstel van vervanging kan leiden tot gevaarlijke situaties of verdere beschadiging van het aanrechtblad.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 754130988 Afdichting van het merk Smeg laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Smeg Afdichting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231473888 |
| Bestelnummer fabrikant | 754130988 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Smeg |
| Contactgegevens fabrikant |
SMEG S.P.A. [email protected] https://www.smeg.com Via Leonardo da Vinci, 4 42016 Guastalla (RE), IT |
| Voor apparaat | Kookplaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Smeg |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Zwart met grijs binnenwerk |
| Materiaal | Rubber/siliconen |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Producttype | Rubberen afdichtingsstrip |
| Toepassing | Voorruit of raamafdichting voor huishoudelijk apparaat |
| Vorm | Rechthoekig met afgeronde hoeken |
Smeg Afdichting Beoordelingen
snelle levering
snelle levering
snelle levering
Snel geleverd en juiste omschrijving op de site.Duidelijke foto’s
Snel geleverd en juiste omschrijving op…
Snel geleverd en juiste omschrijving op de site.Duidelijke foto’s
Goede uitleg wat ik nodig had heb eerst lang nagedacht voor ik besteld heb,daarna snel gekregen en zelf geïnstalleerd was snel gedaan dus toppie
Goede uitleg wat ik nodig had heb eerst…
Goede uitleg wat ik nodig had heb eerst lang nagedacht voor ik besteld heb,daarna snel gekregen en zelf geïnstalleerd was snel gedaan dus toppie
Bekijk alternatieven voor dit Afdichting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland