Amica Afdichtrubber koelkast 1033129 - Afdichting Deur Koelkast Grijs

Afdichtrubber koelkast
  Alleen bestelbaar via de klantenservice
Twijfel je of het past?
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden

Selecteer nu jouw apparaat

Amica Afdichtrubber koelkast Product Beschrijving

Het Amica Afdichtrubber koelkast 1033129 Koelvriescombinatie heeft Breedte 57,1 cm, Hoogte 97,5 cm en Magneetstrip ja. Een Amica Afdichtrubber koelkast is geschikt voor Koelvriescombinatie en past op apparaten van Amica en Hisense.

Het afdichtrubber van een koelvriescombinatie is de flexibele rubberen strip rondom de deur. Het zorgt voor een luchtdichte afsluiting tussen de deur en het apparaatkorpus. Hierdoor blijft de koude lucht binnen en warme lucht buiten. Een goed functionerend afdichtrubber is essentieel voor een stabiele temperatuur en een efficiënt energieverbruik van de koelvriescombinatie. Vervang het afdichtrubber van uw koelvriescombinatie bij de volgende symptomen: zichtbare scheuren, vervormingen of loslatende delen in het rubber; condens of ijsvorming rondom de deurrand; de deur sluit niet meer stevig; het apparaat verbruikt merkbaar meer energie of de compressor draait continu door.

Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!

Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1033129 Afdichtrubber koelkast van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.

Amica Afdichtrubber koelkast Specificaties

Product

Artikelnummer 396635396
Bestelnummer fabrikant 1033129
Garantie 2 Jaar
Origineel Ja
Fabrikant Amica
Contactgegevens fabrikant AMICA WRONKI S.A.
[email protected]
https://www.amica-group.com
Ul. Mickiewicza 52
64-510 Wronki, PL
 
Kenmerken
Voor apparaat Koelvriescombinatie
Geschikt voor apparaten van het merk Amica , Hisense
Breedte 57,1 cm
Hoogte 97,5 cm
Magneetstrip ja

Amica Afdichtrubber koelkast Beoordelingen

Dit product heeft helaas nog geen beoordelingen, wij gelukkig wel!
5,0 / 5 Alles verliep zoals het hoort

Alles verliep zoals het hoort. Niets op aan te merken. Gewoon heel goed.

12 december 2025 | Origineel
Origineel NL flag

Alles verliep zoals het hoort

Alles verliep zoals het hoort. Niets op aan te merken. Gewoon heel goed.

5,0 / 5 Het juiste onderdeel

Het juiste onderdeel. Duidelijke website.

30 mei 2026 | Origineel
Origineel BE flag

Het juiste onderdeel

Het juiste onderdeel. Duidelijke website.

3,0 / 5 Veel te duur

Later zag ik dat de prijs van dit onderdeel bij de fabrikant de helft bedroeg. Dat had ik niet verwacht..

10 augustus 2025 | Origineel
Origineel NL flag

Veel te duur

Later zag ik dat de prijs van dit onderdeel bij de fabrikant de helft bedroeg. Dat had ik niet verwacht..

Bekijk alternatieven voor dit Afdichtrubber koelkast