Amica Afdichtrubber koelkast 1047440 - Deurrubber Diepvries
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 30 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Afdichtrubber koelkast Product Beschrijving
Het Amica Afdichtrubber koelkast 1047440 Koelkast heeft Compatibiliteit Universeel toepasbaar, Installatiedifficulteitsgraad Makkelijk, Installatietijdsduur Kort, Kleur Transparant, Materiaal Siliconen, Producttype Koelkastdeurkotting en Vorm Hoekig profiel met kanalen. Een Amica Afdichtrubber koelkast is geschikt voor Koelkast en past op apparaten van Amica, Haier, en Rosieres.
Het afdichtrubber van een koelkast, ook wel deurpakking genoemd, vormt de luchtdichte afsluiting tussen de deur en het koelkastkorpus. Het rubber voorkomt dat koude lucht ontsnapt en warme buitenlucht binnenkomt. Dit zorgt voor een stabiele koeltemperatuur en een efficiënt energieverbruik. Het afdichtrubber is bevestigd rondom de binnenzijde van de koelkastdeur. Vervang het afdichtrubber van uw koelkast bij de volgende symptomen: condensvorming rondom de deur, zichtbare scheuren of vervorming in het rubber, een deur die niet goed sluit, of een koelkast die continu draait zonder de ingestelde temperatuur te bereiken. Ook wanneer het rubber loslaat van de deurrand is vervanging noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1047440 Afdichtrubber koelkast van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Afdichtrubber koelkast Specificaties
Product
| Artikelnummer | 441699859 |
| Bestelnummer fabrikant | 1047440 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Koelkast |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Haier , Rosieres |
| Compatibiliteit | Universeel toepasbaar |
| Installatiedifficulteitsgraad | Makkelijk |
| Installatietijdsduur | Kort |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Siliconen |
| Producttype | Koelkastdeurkotting |
| Vorm | Hoekig profiel met kanalen |
Amica Afdichtrubber koelkast Beoordelingen
Ik had een onderdeel besteld, wat achteraf niet nodig bleek te zijn. Dit was totaal geen probleem, kon het gewoon terugsturen. Prima service
Goede service
Ik had een onderdeel besteld, wat achteraf niet nodig bleek te zijn. Dit was totaal geen probleem, kon het gewoon terugsturen. Prima service
Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.
Zeer tevreden
Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.
Het filter past prima en de (DPD) bezorging was zeer vlot. Daar hangt wel een prijskaartje aan!
Het filter past prima en de (DPD) bezorg…
Het filter past prima en de (DPD) bezorging was zeer vlot. Daar hangt wel een prijskaartje aan!
België (NL)
Deutschland