Smeg Afvoerslang 768973259 - Pijp
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Smeg Afvoerslang Product Beschrijving
Het Smeg Afvoerslang 768973259 Wasdroger heeft Aansluiting 1 binnendiameter 8,5 mm, Aansluiting 1 buitendiameter 1,57 cm, Aansluiting 2 buitendiameter 1,57 cm, Lengte 1,5 m en Type Afvoerslang. Een Smeg Afvoerslang is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van Smeg, Altus, Arcelik, Aya, Beko en meer.
Slangen voor wasdrogers zijn flexibele verbindingsstukken die lucht, condens of water afvoeren. In condensdrogers transporteert de condensafvoerslang het verzamelde water naar de opvangbak of afvoer. In luchtdrogers zorgt de afvoerslang voor de afvoer van vochtige warme lucht naar buiten. Deze slangen zijn apparaatspecifiek en variëren in diameter en lengte per model. Vervang de slang van uw wasdroger bij zichtbare scheuren, knikken of poreuze wanden. Lekkage rondom aansluitpunten, waterplassen onder de droger of verminderde droogprestaties wijzen op een defecte slang. Ook bij aanhoudende vochtvorming in de machine of een geblokkeerde afvoer is inspectie en vervanging van de slang noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 768973259 Afvoerslang van het merk Smeg laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Smeg Afvoerslang Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231256948 |
| Bestelnummer fabrikant | 768973259 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Smeg |
| Contactgegevens fabrikant |
SMEG S.P.A. [email protected] https://www.smeg.com Via Leonardo da Vinci, 4 42016 Guastalla (RE), IT |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Altus , Arcelik , Aya , Beko , Blomberg , Brandt , Cylinda , Elektrabregenz , Elin , Essentielb , Grundig , Listo , Philco , Privatelabelling , Saba , Saivod , Siemens , Smeg , Wasco |
| Aansluiting 1 binnendiameter | 8,5 mm |
| Aansluiting 1 buitendiameter | 1,57 cm |
| Aansluiting 2 buitendiameter | 1,57 cm |
| Lengte | 1,5 m |
| Type | Afvoerslang |
Smeg Afvoerslang Beoordelingen
Zeer correcte communicatei
Zeer correcte communicatei
Zeer correcte communicatei
Super goed en een fijn prijsje. Product kunnen vinden aan de hand van productnummer, dus je hebt zekerheid dat het onderdeel past. De rubberen rand van de wasmachine was gescheurd en hierdoor lekte er voor onder de wasmachine water. Dit is nu opgelost! Vele malen goedkoper en er is prima uitleg met video’s.
Super goed en een fijn prijsje
Super goed en een fijn prijsje. Product kunnen vinden aan de hand van productnummer, dus je hebt zekerheid dat het onderdeel past. De rubberen rand van de wasmachine was gescheurd en hierdoor lekte er voor onder de wasmachine water. Dit is nu opgelost! Vele malen goedkoper en er is prima uitleg met video’s.
Goede info bij bestelde product; afsluitingsrubber vriezer
Goede info bij bestelde product
Goede info bij bestelde product; afsluitingsrubber vriezer
Deutschland