Amica Afzuigkap-filter 1006864 - Koolfilter Mod.fwu 60
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Afzuigkap-filter Product Beschrijving
Het Amica Afzuigkap-filter 1006864 Vaatwasser heeft Breedte 24 cm, Hoogte 5 mm, Inhoud (stuks) 1, Lengte 31 cm, Type Actief koolfilter, Afwerking Matte oppervlak, Kleur Zwart, Materiaal Actieve kool, Moeilijkheidsgraad vervangen Heel makkelijk en Product type Afzuigkapfilter. Een Amica Afzuigkap-filter is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Amica.
Het filter van een vaatwasser vangt voedselresten en vuil op tijdens de wasbeurt. Het voorkomt dat afvaldeeltjes opnieuw op het vaatwerk terechtkomen en beschermt de pomp tegen verstopping. Het filter bevindt zich doorgaans onderin de wastub en bestaat uit een grof- en fijnfilter die samen het waswater zuiveren. Vervang het filter van uw vaatwasser bij: vaatwerk dat na de wasbeurt vuil of vettig blijft, een onaangename geur uit de vaatwasser, zichtbare voedselresten op de bodem van de wastub, of een verminderde waterafvoer. Een verstopt of beschadigd filter leidt tot verminderde wasprestaties en mogelijke pompschade.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1006864 Afzuigkap-filter van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Afzuigkap-filter Specificaties
Product
| Artikelnummer | 261441528 |
| Bestelnummer fabrikant | 1006864 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Amica |
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 5 mm |
| Inhoud (stuks) | 1 |
| Lengte | 31 cm |
| Type | Actief koolfilter |
| Afwerking | Matte oppervlak |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Actieve kool |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Heel makkelijk |
| Product type | Afzuigkapfilter |
| Textuur | Poreus |
| Tijdsduur vervangen | Kort |
| Vorm | Rechthoekig |
Amica Afzuigkap-filter Beoordelingen
Tevreden met de aanschaf
Tevreden met de aanschaf
Tevreden met de aanschaf
Snelle bezorging, goed product
Snelle bezorging
Snelle bezorging, goed product
De filter was geplooid ongetwijfeld door transport, had moeten worden verzonden in één niet plooibare verpakking. We hebben die zelf terug recht gebogen maar dat is het ook niet.
de filter was geplooid
De filter was geplooid ongetwijfeld door transport, had moeten worden verzonden in één niet plooibare verpakking. We hebben die zelf terug recht gebogen maar dat is het ook niet.
Bekijk alternatieven voor dit Afzuigkap-filter
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland