Sharp Batterijen UBATL0007TAZZ - Batterij
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 23 oktober in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sharp Batterijen Product Beschrijving
Het Sharp Batterijen UBATL0007TAZZ Videocamera heeft Spanning 3 V, Chemie Lithium, Installatie duur Kort, Kleur Zwart met zilver, Markering Lithium battery CR2032 3V Japan, Merk Toshiba, Model CR2032, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Product type Knoopcelbatterij en Vorm Rond. Een Sharp Batterijen is geschikt voor Videocamera en past op apparaten van Sharp.
Elektronische componenten voor videocamera's omvatten printplaten, condensatoren, transistors en stuurelektronica. Deze onderdelen regelen de beeldverwerking, stroomverdeling en signaaloverdracht binnen de camera. Ze vormen de kern van de technische werking en zorgen voor communicatie tussen sensor, lens en uitvoerpoorten. Vervang elektronische componenten van uw videocamera bij: geen of vervormd beeld, oververhitting, stroomuitval, foutmeldingen op het display, onregelmatige opnamefunctie of een camera die niet meer opstart. Ook brandgeur of zichtbare schade op de printplaat zijn directe indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze UBATL0007TAZZ Batterijen van het merk Sharp laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sharp Batterijen Specificaties
Product
| Artikelnummer | 233403315 |
| Bestelnummer fabrikant | UBATL0007TAZZ |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sharp |
| Contactgegevens fabrikant |
SHARP MANUFACTURING FRANCE S.A [email protected] https://www.sharp.fr Route de Bollwiller 68360 Soultz-Haut-Rhin, FR |
| Voor apparaat | Videocamera |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Sharp |
| Spanning | 3 V |
| Chemie | Lithium |
| Installatie duur | Kort |
| Kleur | Zwart met zilver |
| Markering | Lithium battery CR2032 3V Japan |
| Merk | Toshiba |
| Model | CR2032 |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Knoopcelbatterij |
| Vorm | Rond |
Sharp Batterijen Beoordelingen
Spullen waren goed en snel geleverd
Spullen waren goed en snel geleverd
Spullen waren goed en snel geleverd
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Slecht verpakt
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Bekijk alternatieven voor dit Batterijen
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland