BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Behuizing C00867675 - 4817510100 Afdekkapje Voor Schroeven Van Handgreep B-570/575
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 18 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Behuizing Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Behuizing C00867675 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Behuizing is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK, Arctic, Beko, Bluesky en meer.
De deurrand van een wasdroger is de afdichtingsrand rondom de deuropening van de droogkast. Dit onderdeel zorgt voor een luchtdichte afsluiting tijdens het droogproces, voorkomt warmteverlies en houdt de trommel correct uitgelijnd met de deur. De deurrand is doorgaans vervaardigd van kunststof of rubber en is bevestigd aan het frontpaneel of de deur zelf. Vervang de deurrand van uw wasdroger wanneer de deur niet meer goed sluit, er warmte of vochtige lucht ontsnapt rond de deuropening, of wanneer de rand zichtbaar is gebarsten, vervormd of losgelaten. Ook bij schuursporen op het wasgoed of ongewoon trillingsgeluid tijdens het drogen kan een beschadigde deurrand de oorzaak zijn.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00867675 Behuizing van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Behuizing Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231284874 |
| Bestelnummer fabrikant | C00867675 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Arctic , Beko , Bluesky |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Behuizing Beoordelingen
Het pakketje is netjes en op tijd geleverd.
Het pakketje is netjes en op tijd…
Het pakketje is netjes en op tijd geleverd.
snel, vrolijke prijs en prima passend.
snel
snel, vrolijke prijs en prima passend.
Alles verliep vlot en correct.
Alles verliep vlot en correct.
Alles verliep vlot en correct.
Bekijk alternatieven voor dit Behuizing
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland