Boschsiemens Behuizing 12002478 - Voet
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Boschsiemens Behuizing Product Beschrijving
Het Boschsiemens Behuizing 12002478 Sapcentrifuge heeft Aantal aansluitingen 3, Connector type Soldeerpennen, Hefboom Aanwezig, metalen hefboom, Kleur beugel Wit, Kleur schakelaar Zwart, Materiaal beugel Kunststof, Moeilijkheidsgraad Gemiddeld, Montagegaten Aanwezig, meerdere bevestigingspunten, Onderdeel type Microswitch met beugel en Tijdsduur 10-15 minuten. Een Boschsiemens Behuizing is geschikt voor Sapcentrifuge en past op apparaten van Boschsiemens en Zelmer.
Een behuizingsonderdeel voor een sapcentrifuge vormt de buitenste constructie van het apparaat. Het beschermt de interne mechanismen — zoals motor, zeef en persschijf — tegen beschadiging en houdt de onderdelen op hun plaats tijdens het centrifugeren. Behuizingsonderdelen omvatten onder meer deksel, kom, bodemplaat en zijpanelen, afhankelijk van het model. Vervang een behuizingsonderdeel van uw sapcentrifuge bij zichtbare scheuren, barsten of gebroken vergrendelingen. Ook trillingen door een slecht sluitend deksel, lekkage langs de behuizingsnaad of een kapotte vergrendelknop zijn signalen dat vervanging noodzakelijk is. Een beschadigde behuizing kan de veiligheid tijdens gebruik in gevaar brengen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 12002478 Behuizing van het merk Boschsiemens laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Boschsiemens Behuizing Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500494359 |
| Bestelnummer fabrikant | 12002478 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Boschsiemens |
| Contactgegevens fabrikant |
BSH HAUSGERÄTE SERVICE GMBH [email protected] https://www.bsh-group.com Carl-Wery-Str. 34 81739 Munich, DE |
| Voor apparaat | Sapcentrifuge |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Zelmer |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Connector type | Soldeerpennen |
| Hefboom | Aanwezig, metalen hefboom |
| Kleur beugel | Wit |
| Kleur schakelaar | Zwart |
| Materiaal beugel | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Gemiddeld |
| Montagegaten | Aanwezig, meerdere bevestigingspunten |
| Onderdeel type | Microswitch met beugel |
| Tijdsduur | 10-15 minuten |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten |
Boschsiemens Behuizing Beoordelingen
De garde voor mijn Kenwood major premier past perfect ondanks dat de garde van een ander merk is. Dit was duidelijk vermeld op de website. De levering door DPD viel echter tegen. Pakje was moeilijk te volgen. Ik was een ganse dag thuis maar het werd geleverd in een afhaalpunt.
garde voor Kenwood major premier
De garde voor mijn Kenwood major premier past perfect ondanks dat de garde van een ander merk is. Dit was duidelijk vermeld op de website. De levering door DPD viel echter tegen. Pakje was moeilijk te volgen. Ik was een ganse dag thuis maar het werd geleverd in een afhaalpunt.
Geduld met een ouder iemand over een onderwerp en een wijze van werken waar ik geen idee van had, hulde aan Gijs!
Geduld met een ouder iemand over een…
Geduld met een ouder iemand over een onderwerp en een wijze van werken waar ik geen idee van had, hulde aan Gijs!
Duidelijke website. Goede klantenservice die goed bereikbaar is en snel reageert.
Duidelijke website
Duidelijke website. Goede klantenservice die goed bereikbaar is en snel reageert.
Bekijk alternatieven voor dit Behuizing
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland