Sony Connector 182045922 - Connector, Batterij
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 12 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sony Connector Product Beschrijving
Het Sony Connector 182045922 Video-speler-recorder heeft 2 jaar garantie. Een Sony Connector is geschikt voor Video-speler-recorder en past op apparaten van Sony.
Stekkers en kabels voor video-speler-recorders verzorgen de elektrische verbinding tussen het apparaat, de voedingsbron en aangesloten audiovisuele apparatuur. Ze transporteren stroom en signalen zoals composiet-, SCART- of RF-verbindingen. Zonder een functionele kabel of stekker kan de video-speler-recorder geen beeld, geluid of stroom leveren. Vervang de stekker of kabel van uw video-speler-recorder bij: geen stroomtoevoer, wegvallend beeld of geluid, zichtbare beschadiging aan de kabelmantel, gebroken contactpunten in de stekker, of een losse verbinding die zorgt voor intermitterend signaalkwaliteitsverlies of vonkvorming bij het insteken.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 182045922 Connector van het merk Sony laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sony Connector Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500550869 |
| Bestelnummer fabrikant | 182045922 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sony |
| Contactgegevens fabrikant |
Sony Europe B.V., Zweigniederlassung Deutschland Online Contact https://www.sony.de/ Kemperplatz 1 10785 Berlin, DE |
| Voor apparaat | Video-speler-recorder |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Sony |
Sony Connector Beoordelingen
Top
Top
Top
Tevreden over de snelle levering, had ook 5 sterren kunnen zijn als de verpakking niet kapot en ingescheurd zou zijn geweest, product gelukkig niet. Wellicht kunnen jullie daar zelf niets aan doen, maar het scheelt toch een ster. Iets om over na te denken? Vriendelijke groet!
Tevreden over de snelle levering
Tevreden over de snelle levering, had ook 5 sterren kunnen zijn als de verpakking niet kapot en ingescheurd zou zijn geweest, product gelukkig niet. Wellicht kunnen jullie daar zelf niets aan doen, maar het scheelt toch een ster. Iets om over na te denken? Vriendelijke groet!
Alles verliep zoals het hoort. Niets op aan te merken. Gewoon heel goed.
Alles verliep zoals het hoort
Alles verliep zoals het hoort. Niets op aan te merken. Gewoon heel goed.
Bekijk alternatieven voor dit Connector
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland