Boschsiemens Deur / Klep / Deksel 00657229 - Deksel
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 13 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Boschsiemens Deur / Klep / Deksel Product Beschrijving
Het Boschsiemens Deur / Klep / Deksel 00657229 Keukenmachine heeft 2 jaar garantie. Een Boschsiemens Deur / Klep / Deksel is geschikt voor Keukenmachine en past op apparaten van Boschsiemens, Bosch, en Siemens.
Een klep of deksel voor de keukenmachine sluit de mengkom of vulopening af tijdens gebruik. Het voorkomt dat ingrediënten uit de kom spatten en zorgt voor veilige werking. Sommige deksels bevatten een vulopening met stopje, waardoor vloeistoffen of ingrediënten tijdens het draaien kunnen worden toegevoegd zonder de machine te stoppen. Vervang het deksel of de klep van uw keukenmachine bij zichtbare scheuren, vervorming of breuk. Ook bij een slecht sluitend of loszittend deksel is vervanging nodig. Een beschadigd deksel kan leiden tot spatten van ingrediënten, onjuiste drukopbouw of een veiligheidsblokkering waardoor de keukenmachine niet meer opstart.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 00657229 Deur / Klep / Deksel van het merk Boschsiemens laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Boschsiemens Deur / Klep / Deksel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 239975190 |
| Bestelnummer fabrikant | 00657229 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Boschsiemens |
| Contactgegevens fabrikant |
BSH HAUSGERÄTE SERVICE GMBH [email protected] https://www.bsh-group.com Carl-Wery-Str. 34 81739 Munich, DE |
| Voor apparaat | Keukenmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Bosch , Siemens |
Boschsiemens Deur / Klep / Deksel Beoordelingen
Snelle levering. Ik vond alleen de verzendkosten (6,95 euro) erg hoog voor een super licht product dat door de brievenbus past en 5,74 euro kost (filter voor droger).
Snelle levering
Snelle levering. Ik vond alleen de verzendkosten (6,95 euro) erg hoog voor een super licht product dat door de brievenbus past en 5,74 euro kost (filter voor droger).
Super snelle service slechts 3 dagen op gewacht en het artikel is ook nog goed ook goed verpakt enzo
Super snelle service slechts 3 dagen op…
Super snelle service slechts 3 dagen op gewacht en het artikel is ook nog goed ook goed verpakt enzo
Past niet op mijn haast trimmer kop terwijl het nummer wel overeenkomt
Past niet op mijn haast trimmer kop…
Past niet op mijn haast trimmer kop terwijl het nummer wel overeenkomt
Bekijk alternatieven voor dit Deur / Klep / Deksel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland