Philips Deur / Klep / Deksel 996510076959 - Oranje Klep
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 14 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Philips Deur / Klep / Deksel Product Beschrijving
Het Philips Deur / Klep / Deksel 996510076959 Stofzuiger heeft 2 jaar garantie. Een Philips Deur / Klep / Deksel is geschikt voor Stofzuiger en past op apparaten van Philips.
Behuizingsonderdelen voor stofzuigers zijn de externe kunststof of metalen onderdelen die de interne componenten omhullen en beschermen. Denk aan bodemplaten, dekselonderdelen, zijpanelen en stofbakhouders. Deze onderdelen zorgen voor de structurele stevigheid van de stofzuiger en beschermen de motor, filters en elektronica tegen stof en mechanische beschadiging. Vervang behuizingsonderdelen van uw stofzuiger bij zichtbare scheuren, gebroken vergrendelingen of losliggende panelen. Ook wanneer het stofbak niet meer correct sluit, scharnieren beschadigd zijn of trillingen toenemen door een verzwakte behuizing, is vervanging nodig om veilig en efficiënt gebruik te garanderen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 996510076959 Deur / Klep / Deksel van het merk Philips laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Philips Deur / Klep / Deksel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231322381 |
| Bestelnummer fabrikant | 996510076959 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Philips |
| Contactgegevens fabrikant |
PHILIPS DOMESTIC APPLIANCES NL B.V. [email protected] www.philips.com High Tech Campus 5 5656 AE Eindhoven, NL |
| Voor apparaat | Stofzuiger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Philips |
Philips Deur / Klep / Deksel Beoordelingen
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Wat ik als minpunt heb is de verzending
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Goede service, koolborstels voor wasmachine besteld, zelf vervangen en alles doet het weer.
Goede service, koolborstels wasmachine goed ontvangen.
Goede service, koolborstels voor wasmachine besteld, zelf vervangen en alles doet het weer.
Snelle bezorging. Jammer dat het defect niet aan dit onderdeel lag en we het dus voor niets besteld hebben.
Snelle bezorging
Snelle bezorging. Jammer dat het defect niet aan dit onderdeel lag en we het dus voor niets besteld hebben.
Bekijk alternatieven voor dit Deur / Klep / Deksel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland