Samsung Deur / Klep / Deksel DC9722290B - Assy Dekselfilter, Ww6000t, Abs, T2.5, Inox,
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Samsung Deur / Klep / Deksel Product Beschrijving
Het Samsung Deur / Klep / Deksel DC9722290B Wasmachine heeft 2 jaar garantie. Een Samsung Deur / Klep / Deksel is geschikt voor Wasmachine en past op apparaten van Samsung.
De deur van een wasmachine sluit de wastrommel af tijdens het wasprogramma. Het onderdeel zorgt voor een waterdichte afsluiting en activeert via een deurschakelaar het vergrendelmechanisme. Zonder correct functionerende deur start de wasmachine niet en kan water weglekken. De deur bestaat doorgaans uit een kunststof frame, een glasvenster en een scharnierconstructie. Vervang de wasmachinedeur bij zichtbare scheuren in het frame of gebarsten glas, een deur die niet meer sluit of vergrendelt, lekkage rond de deuropening, of een kapot scharnier waardoor de deur scheef hangt. Ook wanneer de wasmachine een foutmelding geeft door een defect deurcontact, is vervanging van de deur of het slot nodig.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze DC9722290B Deur / Klep / Deksel van het merk Samsung laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Samsung Deur / Klep / Deksel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231367749 |
| Bestelnummer fabrikant | DC9722290B |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Samsung |
| Contactgegevens fabrikant |
SAMSUNG ELECTRONICS [email protected] https://www.samsung.com/de Samsung House, Am Kronberger Hang 6 65824 Schwalbach am Taunus, DE |
| Voor apparaat | Wasmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Samsung |
Samsung Deur / Klep / Deksel Beoordelingen
Snelle levering. Ik vond alleen de verzendkosten (6,95 euro) erg hoog voor een super licht product dat door de brievenbus past en 5,74 euro kost (filter voor droger).
Snelle levering
Snelle levering. Ik vond alleen de verzendkosten (6,95 euro) erg hoog voor een super licht product dat door de brievenbus past en 5,74 euro kost (filter voor droger).
Erg goede service. Het onderdeel wat ik nodig had is namelijk bij de producent besteld want niet voorradig. Ook wordt je erg goed geïnformeerd over de bezorging
Erg goede service
Erg goede service. Het onderdeel wat ik nodig had is namelijk bij de producent besteld want niet voorradig. Ook wordt je erg goed geïnformeerd over de bezorging
Super persoonlijke service
Super persoonlijke service
Super persoonlijke service
Bekijk alternatieven voor dit Deur / Klep / Deksel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland