BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Deurscharnier koelkast C00946933 - 4910660100 Middenscharnier

Deurscharnier koelkast
  Alleen bestelbaar via de klantenservice
Twijfel je of het past?
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden

Selecteer nu jouw apparaat

BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Deurscharnier koelkast Product Beschrijving

Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Deurscharnier koelkast C00946933 Fornuis heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Deurscharnier koelkast is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK en Smeg.

Een scharnier voor een fornuis zorgt voor de juiste beweeglijkheid en sluiting van de ovendeur. Het scharnier verbindt de deur met het fornuisframe en draagt het gewicht van de deur. Zonder goed functionerend scharnier sluit de ovendeur niet correct, wat leidt tot warmteverlies en inefficiënt gebruik van het fornuis. Vervang het scharnier van uw fornuis bij de volgende symptomen: de ovendeur hangt scheef of sluit niet volledig, de deur zakt door bij het openen, u hoort knarsende of krakende geluiden bij bediening van de deur, of de deur valt spontaan open dan wel dicht tijdens gebruik.

Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!

Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00946933 Deurscharnier koelkast van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.

BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Deurscharnier koelkast Specificaties

Product

Artikelnummer 500367279
Bestelnummer fabrikant C00946933
Garantie 2 Jaar
Origineel Ja
Fabrikant BEKO/GRUNDIG/ARCELIK
Contactgegevens fabrikant ARCELIK A.S.
[email protected]
http://www.arcelikglobal.com
Karaağaç Caddesi 2-6
34445 Istanbul, Beyoğlu, TR
 
Kenmerken
Voor apparaat Fornuis
Geschikt voor apparaten van het merk Smeg

BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Deurscharnier koelkast Beoordelingen

Dit product heeft helaas nog geen beoordelingen, wij gelukkig wel!
5,0 / 5 Prima onderdeel voor mijn vaatwasser teg…

Prima onderdeel voor mijn vaatwasser tegen een schappelijke prijs en erg snel geleverd.

24 maart 2026 | Origineel
Origineel NL flag

Prima onderdeel voor mijn vaatwasser teg…

Prima onderdeel voor mijn vaatwasser tegen een schappelijke prijs en erg snel geleverd.

2,0 / 5 Na het juiste type wasmachine gezocht…

Na het juiste type wasmachine gezocht te hebben op jullie site is nog steeds het verkeerde type onderdeel geleverd

29 oktober 2025 | Origineel
Origineel BE flag

Na het juiste type wasmachine gezocht…

Na het juiste type wasmachine gezocht te hebben op jullie site is nog steeds het verkeerde type onderdeel geleverd

4,0 / 5 Het was in orde

Het was in orde

21 maart 2026 | Origineel
Origineel BE flag

Het was in orde

Het was in orde

Bekijk alternatieven voor dit Deurscharnier koelkast