HISENSE/GORENJE Deurscharnier voor oven 431332 - Ovendeur Scharnier Ng500-2 Hf Ett 3s
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Deurscharnier voor oven Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Deurscharnier voor oven 431332 Fornuis heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Deurscharnier voor oven is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van HISENSE/GORENJE, Gorenje, Mora, Privileg en meer.
Een scharnier voor een fornuis zorgt voor de juiste beweeglijkheid en sluiting van de ovendeur. Het scharnier verbindt de deur met het fornuisframe en draagt het gewicht van de deur. Zonder goed functionerend scharnier sluit de ovendeur niet correct, wat leidt tot warmteverlies en inefficiënt gebruik van het fornuis. Vervang het scharnier van uw fornuis bij de volgende symptomen: de ovendeur hangt scheef of sluit niet volledig, de deur zakt door bij het openen, u hoort knarsende of krakende geluiden bij bediening van de deur, of de deur valt spontaan open dan wel dicht tijdens gebruik.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 431332 Deurscharnier voor oven van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Deurscharnier voor oven Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231410960 |
| Bestelnummer fabrikant | 431332 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Gorenje , Mora , Privileg |
HISENSE/GORENJE Deurscharnier voor oven Beoordelingen
het was goed
het was goed
het was goed
Snelle levering en goed verpakt
Snelle levering en goed verpakt
Snelle levering en goed verpakt
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
Postnl maakte een fout met de levering…
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
Bekijk alternatieven voor dit Deurscharnier voor oven
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland