Smeg Flens 761810163 - Leiding Voor Korfje
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Smeg Flens Product Beschrijving
Het Smeg Flens 761810163 Vaatwasser heeft Functie Wasmachine zeepbak/dispenser, Installatietijd Kort, Kleur Grijs, Materiaal Kunststof, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Ontwerp Dubbele compartimenten en Producttype Reinigingsunit/Zeepbak. Een Smeg Flens is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Smeg, Amica, Essentielb, Franke, Gorenje en meer.
Een flens voor de vaatwasser is een verbindingsstuk dat onderdelen zoals de sproeiarm, afvoerslang of pomp waterdicht aan het apparaat bevestigt. De flens zorgt voor een stabiele, lekvrije verbinding tussen componenten. Zonder een goed functionerende flens kan de waterhuishouding van de vaatwasser worden verstoord. Vervanging van de flens is nodig bij zichtbare scheuren of vervorming, waterlekkage rond de verbindingspunten, of losliggende onderdelen in de vaatwasser. Ook aanhoudende vochtplekken onder of in het apparaat kunnen wijzen op een defecte of versleten flens.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 761810163 Flens van het merk Smeg laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Smeg Flens Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231241717 |
| Bestelnummer fabrikant | 761810163 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Smeg |
| Contactgegevens fabrikant |
SMEG S.P.A. [email protected] https://www.smeg.com Via Leonardo da Vinci, 4 42016 Guastalla (RE), IT |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Amica , Essentielb , Franke , Gorenje , Pelgrim , Premiere , Setp , Smeg , Teka , Westinghouse |
| Functie | Wasmachine zeepbak/dispenser |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Ontwerp | Dubbele compartimenten |
| Producttype | Reinigingsunit/Zeepbak |
Smeg Flens Beoordelingen
Je mag bijna 7 euro verzendkosten aftikken voor het opsturen van een klein wieltje, wordt het uiteindelijk alsnog in een envelopje gedaan. Is gewoon een verkapte prijsverhoging.
Duur betalen voor goedkope verzendmethode
Je mag bijna 7 euro verzendkosten aftikken voor het opsturen van een klein wieltje, wordt het uiteindelijk alsnog in een envelopje gedaan. Is gewoon een verkapte prijsverhoging.
Website duidelijk, verpakking in orde en communicatie prima.
Website duidelijk
Website duidelijk, verpakking in orde en communicatie prima.
Super service en uitleg!
Super service en uitleg!
Super service en uitleg!
Bekijk alternatieven voor dit Flens
België (NL)
Deutschland