BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Glasplaat C00869507 - 4362723100 Glazen Legplank Assy_d70450_beko_byg
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 03 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Glasplaat Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Glasplaat C00869507 Koelvriescombinatie heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Glasplaat is geschikt voor Koelvriescombinatie en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK, Arcelik, en Beko.
Een glasplaat voor de koelvriescombinatie is een horizontale legplaat van gehard glas die in het koelgedeelte wordt geplaatst. De plaat verdeelt de ruimte in compartimenten en biedt een stabiele ondergrond voor voedingsmiddelen. Daarnaast voorkomt de glasplaat dat koude lucht ongelijkmatig circuleert tussen de compartimenten en beschermt hij de producten in het groentelade eronder. Vervang de glasplaat van uw koelvriescombinatie bij zichtbare scheuren, barsten of afgebrokkelde randen. Ook wanneer de plaat doorbuigt onder belasting of niet meer stevig in de rails past, is vervanging noodzakelijk. Een beschadigde glasplaat vormt een veiligheidsrisico en kan de temperatuurverdeling in het koelgedeelte negatief beïnvloeden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00869507 Glasplaat van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Glasplaat Specificaties
Product
| Artikelnummer | 337679131 |
| Bestelnummer fabrikant | C00869507 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Koelvriescombinatie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Arcelik , Beko |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Glasplaat Beoordelingen
TE duur
TE duur
TE duur
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Slecht verpakt
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Perfect... vlug geleeverd en stuck was als verwacht.
Perfect..
Perfect... vlug geleeverd en stuck was als verwacht.
Bekijk alternatieven voor dit Glasplaat
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland