ELECTROLUX / AEG Groentebak 2060491426 - Groentebak
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Groentebak Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Groentebak 2060491426 Koelvriescombinatie heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Groentebak is geschikt voor Koelvriescombinatie en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, Atlas, Faure, Marijnen en meer.
Een condensbak in een koelvriescombinatie vangt het condenswater op dat vrijkomt tijdens het ontdooiproces. Het water verdampt vervolgens door de warmte van de compressor. De bak voorkomt dat condenswater in het apparaat of op de vloer terechtkomt en is doorgaans geplaatst onder of achter het apparaat, nabij de compressorruimte. Vervang de condensbak van uw koelvriescombinatie bij zichtbare scheuren, breuk of vervorming van de bak. Waterplassen onder of achter het apparaat wijzen op een lekkende of overlopende condensbak. Ook aanhoudende vochtvorming of schimmelgroei rond de compressorruimte kan duiden op een defecte of verstopte condensbak.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 2060491426 Groentebak van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Groentebak Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231279753 |
| Bestelnummer fabrikant | 2060491426 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Koelvriescombinatie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Atlas , Faure , Marijnen , Nordland , Privileg , Zanussi |
ELECTROLUX / AEG Groentebak Beoordelingen
Het heeft 4 pogingen genomen om uiteindelijk te kunnen betalen. De wil om te helpen was er zeker wel.
Het heeft 4 pogingen genomen om…
Het heeft 4 pogingen genomen om uiteindelijk te kunnen betalen. De wil om te helpen was er zeker wel.
Alles is prima verlopen kan niet beter
Alles is prima verlopen kan niet beter
Alles is prima verlopen kan niet beter
Het gezochte onderdeel kon niet meer via de leverancier geleverd worden
gezochte onderdeel…
Het gezochte onderdeel kon niet meer via de leverancier geleverd worden
Bekijk alternatieven voor dit Groentebak
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland