COM HDMI Highspeed Ethernet St/St - Premium 2.0 Hdmi-kabel, Uhd-3d, 18gb/s, 4k/60hz Hdr, 1, 5mtr
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 26 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
COM HDMI Highspeed Ethernet St/St Product Beschrijving
Het COM HDMI Highspeed Ethernet St/St Oven heeft 1e steker HDMI-A-steker, 2e steker HDMI-A-steker, Afscherming dubbel, Kabellengte 1,5 m, Kleur zwart, Soort Ronde kabel, Connector type HDMI male naar HDMI male, Installatieduur Kort, Materiaal PVC geïsoleerd en Mogelijkheden High-Speed Ethernet ondersteuning. Een COM HDMI Highspeed Ethernet St/St is geschikt voor Oven en past op apparaten van COM, Acer, Akai, Akios, Akura en meer.
Stekkers en kabels voor ovens zorgen voor de elektrische verbinding tussen het stroomnet en de interne componenten van het apparaat. Deze onderdelen voeren de benodigde spanning aan naar verwarmingselementen, thermostaten en besturingselektronica. Afhankelijk van het ovenmodel betreft het netsnoeren, aansluitkabels of interne verbindingsdraden die specifiek zijn afgestemd op het vermogen en de aansluiting van de oven. Vervanging van stekkers of kabels bij een oven is nodig bij zichtbare beschadigingen zoals gebroken isolatie, brandplekken of gesmolten plastic. Andere signalen zijn een oven die niet opstart, wisselende stroomuitval, een gesprongen zekering of een brandlucht bij gebruik. Ook bij een loszittende stekkerverbinding of onregelmatige werking van verwarmingselementen dient de bekabeling gecontroleerd en vervangen te worden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze HDMI Highspeed Ethernet St/St van het merk COM laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
COM HDMI Highspeed Ethernet St/St Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231233734 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | COM |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com/ Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Oven |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Acer , Akai , Akios , Akura , Alba , Alcatel , Altexmyria , Altexteletech en meer |
| 1e steker | HDMI-A-steker |
| 2e steker | HDMI-A-steker |
| Afscherming | dubbel |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Kleur | zwart |
| Soort | Ronde kabel |
| Connector type | HDMI male naar HDMI male |
| Installatieduur | Kort |
| Materiaal | PVC geïsoleerd |
| Mogelijkheden | High-Speed Ethernet ondersteuning |
| Product type | HDMI High-Speed Ethernet kabel |
| Vervangingsmoeilijkheid | Heel makkelijk |
COM HDMI Highspeed Ethernet St/St Beoordelingen
Duidelijke website. Goede lijst met voor welke toestellen het onderdeel bruikbaar is. Doos voor mijn specifieke onderdeel veel te groot. Kan milieuvriendelijker en vermoedelijk ook goedkoper.
Duidelijke website.
Duidelijke website. Goede lijst met voor welke toestellen het onderdeel bruikbaar is. Doos voor mijn specifieke onderdeel veel te groot. Kan milieuvriendelijker en vermoedelijk ook goedkoper.
Alles prima in orde
Alles prima in orde
Alles prima in orde
Nederland
Deutschland