Atag Houders 354700 - 89009304 Roosterhouder
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 18 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Atag Houders Product Beschrijving
Het Atag Houders 354700 Vaatwasser heeft Gebruiksdoel Bevestiging/Ondersteuning, Installatietijd Kort, Kleur Transparant/Wit, Materiaal Kunststof, Producttype Houder/Beugel, Vervangingsmoeilijkheidsgraad Heel makkelijk en Vorm Hoekig/Chevron. Een Atag Houders is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Atag en Etna.
Houders in een vaatwasser zijn de plastic of metalen bevestigingselementen die bestek, glazen en servies op hun plaats houden tijdens het wasprogramma. Ze zijn bevestigd aan de onder- of bovenlade en zorgen voor een stabiele positionering van de vaat, zodat het water en reinigingsmiddel alle oppervlakken effectief bereiken. Vervanging van vaatwasserhouders is nodig bij zichtbare breuk, vervorming of ontbrekende onderdelen. Andere signalen zijn loshangende of wiebelige houders, vaat die tijdens het wassen omvalt, of onvoldoende vastzetting van bestek en glazen. Ook beschadigde coating op metalen houders, waardoor roestvorming optreedt, is een reden voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 354700 Houders van het merk Atag laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Atag Houders Specificaties
Product
| Artikelnummer | 274847799 |
| Bestelnummer fabrikant | 354700 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Atag |
| Contactgegevens fabrikant |
ATAG NEDERLAND BV [email protected] www.atagnederland.nl Impact 83 6921 RZ Duiven, NL |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Atag , Etna |
| Gebruiksdoel | Bevestiging/Ondersteuning |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Transparant/Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Producttype | Houder/Beugel |
| Vervangingsmoeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Vorm | Hoekig/Chevron |
Atag Houders Beoordelingen
kreeg alles op tijd en netjes ingepakt.
kreeg alles op tijd en netjes ingepakt.
kreeg alles op tijd en netjes ingepakt.
Materialen ok. Snel geleverd. Herstel ok.
Materialen ok
Materialen ok. Snel geleverd. Herstel ok.
Snelle levering, goed verpakt, via PostNL.
Snelle levering
Snelle levering, goed verpakt, via PostNL.
Bekijk alternatieven voor dit Houders
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland