BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Houders C00914783 - 9189205745 Dek.baca Ba Lanti Saci
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 05 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Houders Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Houders C00914783 Afzuigkap heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Houders is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK, Arcelik, en Beko.
Bevestigingsdelen voor afzuigkappen omvatten schroeven, klemmen, beugels en montageplaten waarmee de afzuigkap aan de wand of het keukenkastje wordt bevestigd. Deze onderdelen zorgen voor een stabiele en veilige montage van de kap boven het kookgedeelte. Ze zijn specifiek afgestemd op het gewicht en de constructie van de afzuigkap. Vervang de bevestigingsdelen van uw afzuigkap bij zichtbare beschadiging, corrosie of vervorming van schroeven, beugels of klemmen. Ook bij een loszittende of scheefhangende afzuigkap, hoorbare trillingen tijdens gebruik, of wanneer de kap niet langer stevig aan de wand of het kastje is verankerd, is vervanging noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00914783 Houders van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Houders Specificaties
Product
| Artikelnummer | 278821988 |
| Bestelnummer fabrikant | C00914783 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Arcelik , Beko |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Houders Beoordelingen
Snel en goed! Deskundig en vriendelijk.
Snel en goed
Snel en goed! Deskundig en vriendelijk.
.
.
.
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Wat ik als minpunt heb is de verzending
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Bekijk alternatieven voor dit Houders
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland