HISENSE/GORENJE Houders 570120 - Kookplaathouder Rechts Fs-16 R
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 08 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Houders Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Houders 570120 Televisie heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Houders is geschikt voor Televisie en past op apparaten van HISENSE/GORENJE, Asko, Cylinda, Gorenje, Mora en meer.
Een houder, beugel, drager of steun voor een televisie is een constructief onderdeel dat interne componenten — zoals de voedingsprint, het scherm of aansluitingen — op de juiste positie fixeert. Ook voetsteun en wandbeugels vallen hieronder. Deze onderdelen zorgen voor mechanische stabiliteit en correcte uitlijning van de televisiehardware. Vervang een houder, beugel, drager of steun bij zichtbare breuk, scheurvorming of vervorming van het kunststof of metaal. Ook loshangende interne componenten, een instabiel televisiescherm, een wiebelige voetsteun of een wandbeugel die de televisie niet meer vlak houdt, wijzen op de noodzaak tot vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 570120 Houders van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Houders Specificaties
Product
| Artikelnummer | 243614564 |
| Bestelnummer fabrikant | 570120 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Asko , Cylinda , Gorenje , Mora , Sidex , Upo |
HISENSE/GORENJE Houders Beoordelingen
Zeer vlotte levering.
Zeer vlotte levering.
Zeer vlotte levering.
Snelle levering
Snelle levering
Snelle levering
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Paar verbeterpunten.
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Bekijk alternatieven voor dit Houders
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland