Sony IC 875910097 - Upc339g2 Ic Upc339g2
Sony IC Product Beschrijving
Het Sony IC 875910097 Videocamera heeft 2 jaar garantie. Een Sony IC is geschikt voor Videocamera en past op apparaten van Aiwa, Grundig, Pioneer, Sony en meer.
Elektronische componenten voor videocamera's omvatten printplaten, condensatoren, transistors en stuurelektronica. Deze onderdelen regelen de beeldverwerking, stroomverdeling en signaaloverdracht binnen de camera. Ze vormen de kern van de technische werking en zorgen voor communicatie tussen sensor, lens en uitvoerpoorten. Vervang elektronische componenten van uw videocamera bij: geen of vervormd beeld, oververhitting, stroomuitval, foutmeldingen op het display, onregelmatige opnamefunctie of een camera die niet meer opstart. Ook brandgeur of zichtbare schade op de printplaat zijn directe indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 875910097 IC van het merk Sony laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sony IC Specificaties
Product
| Artikelnummer | 246913824 |
| Bestelnummer fabrikant | 875910097 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sony |
| Contactgegevens fabrikant |
Sony Europe B.V., Zweigniederlassung Deutschland Online Contact https://www.sony.de/ Kemperplatz 1 10785 Berlin, DE |
| Voor apparaat | Videocamera |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aiwa , Grundig , Pioneer , Sony |
Sony IC Beoordelingen
Snelle levering
Snelle levering
Snelle levering
Meteen juiste onderdeel ontvangen, geen problemen mee.
Meteen juiste onderdeel ontvangen
Meteen juiste onderdeel ontvangen, geen problemen mee.
Makkelijk het juiste artikel gevonden op de webshop. Snel geleverd en keurig verpakt.
Makkelijk het juiste artikel gevonden…
Makkelijk het juiste artikel gevonden op de webshop. Snel geleverd en keurig verpakt.
België (NL)
Deutschland