Sony IC 875971182 - Njm4580e Ic
Sony IC Product Beschrijving
Het Sony IC 875971182 Microset heeft 2 jaar garantie. Een Sony IC is geschikt voor Microset en past op apparaten van Kenwood, Philips, Pioneer, Sony en meer.
Een IC (geïntegreerde schakeling) in een microset is een elektronisch component dat specifieke signaalverwerkings- of stuurfuncties uitvoert. Afhankelijk van de toepassing regelt de IC audioverwerking, vermogensbeheer of zendervermogen. Dit component is een essentieel onderdeel van de printplaat in draadloze microsets en koptelefoonsets. Vervang de IC in uw microset bij aanhoudende audiostoringen, signaaluitval of geen verbinding tussen zender en ontvanger. Ook bij oververhitting van de printplaat, niet reageren op bediening of het volledig uitvallen van de microset kan een defecte IC de oorzaak zijn.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 875971182 IC van het merk Sony laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sony IC Specificaties
Product
| Artikelnummer | 260615438 |
| Bestelnummer fabrikant | 875971182 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sony |
| Contactgegevens fabrikant |
Sony Europe B.V., Zweigniederlassung Deutschland Online Contact https://www.sony.de/ Kemperplatz 1 10785 Berlin, DE |
| Voor apparaat | Microset |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Kenwood , Philips , Pioneer , Sony |
Sony IC Beoordelingen
Onderdeel besteld,handig met foto om te vergelijken of het klopt. Volgende dag correct geleverd. Prima service !
Glazen draaiplaat microgolfoven
Onderdeel besteld,handig met foto om te vergelijken of het klopt. Volgende dag correct geleverd. Prima service !
Op tijd geleverd en past. Zat wel een barst in het product, slordig maar niet voldoende reden om weer terug te sturen.
Op tijd geleverd, past, licht beschadigd.
Op tijd geleverd en past. Zat wel een barst in het product, slordig maar niet voldoende reden om weer terug te sturen.
Deutschland