ELECTROLUX / AEG Kabelboom 1114023029 - Kabel, Motor, Module
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 16 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Kabelboom Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Kabelboom 1114023029 Scheerapparaat heeft Soort interne verbindingskabel. Een ELECTROLUX / AEG Kabelboom is geschikt voor Scheerapparaat en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, Electrolux, Husqvarna en meer.
Stekkers en kabels voor scheerapparaten zorgen voor de elektrische verbinding tussen het apparaat en het stopcontact of de oplaadadapter. Ze transporteren stroom voor het opladen van de accu of de directe voeding van de motor. Deze onderdelen zijn apparaat- en merkspecifiek en dienen te voldoen aan de originele spanning- en stroomspecificaties van het scheerapparaat. Vervang de stekker of kabel van uw scheerapparaat bij zichtbare beschadiging aan de bedrading, gebroken of gebogen pennen, of een loszittende aansluiting. Ook bij een scheerapparaat dat niet meer oplaadt, intermitterend werkt of warmte ontwikkelt rond de aansluiting, is een defecte kabel of stekker een veelvoorkomende oorzaak.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1114023029 Kabelboom van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Kabelboom Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231373885 |
| Bestelnummer fabrikant | 1114023029 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Scheerapparaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Electrolux , Husqvarna |
| Soort | interne verbindingskabel |
ELECTROLUX / AEG Kabelboom Beoordelingen
heb onderdeel thermokoppel fornuis besteld. thermokoppel was echter niet geschikt voor mijn kookplaat. heb onderdeel teruggestuurd en het volledige bedrag terug gekregen. Onderdelenplanet heeft ook nog, na contact fabrikant, het juiste onderdeel kunnen leveren. Prima bedrijf dus.
Dit bedrijf heeft prima service afdeling
heb onderdeel thermokoppel fornuis besteld. thermokoppel was echter niet geschikt voor mijn kookplaat. heb onderdeel teruggestuurd en het volledige bedrag terug gekregen. Onderdelenplanet heeft ook nog, na contact fabrikant, het juiste onderdeel kunnen leveren. Prima bedrijf dus.
filter droger Dag later binnen en werkt perfect
filter droger
filter droger Dag later binnen en werkt perfect
Alles naar wens
Alles naar wens
Alles naar wens
Bekijk alternatieven voor dit Kabelboom
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland