HISENSE/GORENJE Knevel 807694 - Knop Bio G 6-153 Is Tft Matrix Vz068
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Knevel Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Knevel 807694 Fornuis heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Knevel is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van HISENSE/GORENJE, Asko, en Atag.
Een knop voor een fornuis is een bedieningselement waarmee de gebruiker de gasbranders of elektrische kookzones in- en uitschakelt en de warmte-intensiteit regelt. De knop is bevestigd op de bedieningsas van de bijbehorende schakelaar of gasklep en vertaalt de draaibeweging naar een mechanisch of elektrisch signaal binnen het fornuis. Vervang de knop van uw fornuis wanneer deze gebarsten, gebroken of losgedraaid is, niet meer correct op de as past, doordraait zonder de brander te bedienen, of wanneer de markeringen onleesbaar zijn geworden waardoor de stand van de gasklep of kookzone niet meer betrouwbaar af te lezen is.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 807694 Knevel van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Knevel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231391973 |
| Bestelnummer fabrikant | 807694 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Asko , Atag |
HISENSE/GORENJE Knevel Beoordelingen
Precies gekregen wat ik nodig had Onderdeel origineel niet meer te krijgen en dan praten over een apparaat van 4 jaar oud
Precies gekregen wat ik nodig had
Precies gekregen wat ik nodig had Onderdeel origineel niet meer te krijgen en dan praten over een apparaat van 4 jaar oud
Materialen ok. Snel geleverd. Herstel ok.
Materialen ok
Materialen ok. Snel geleverd. Herstel ok.
Op tijd geleverd en goede kwaliteit.
Op tijd geleverd en goede kwaliteit.
Op tijd geleverd en goede kwaliteit.
Deutschland