ELECTROLUX / AEG Koolstoffilter 9029801934 - Mcfe50 Actief Koolstoffilter
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Koolstoffilter Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Koolstoffilter 9029801934 Afzuigkap heeft Breedte 21 cm, Hoogte 3,3 cm, Inhoud (stuks) 1, Lengte 21 cm en Type Actief koolfilter. Een ELECTROLUX / AEG Koolstoffilter is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Beko, Faber, Smeg, Zanussi en meer.
Een koolstoffilter voor een afzuigkap filtert geur- en kookdampen uit de lucht via actieve koolstof. Het filter wordt gebruikt in recirculerende afzuigkappen waarbij lucht niet naar buiten wordt afgevoerd, maar gezuiverd teruggevoerd wordt naar de keuken. Regelmatige vervanging is noodzakelijk voor een effectieve luchtzuivering. Vervang het koolstoffilter van uw afzuigkap wanneer kookgeuren niet meer worden geneutraliseerd, de luchtkwaliteit in de keuken merkbaar verslechtert of het filter de aanbevolen gebruiksduur heeft overschreden. Fabrikanten adviseren doorgaans vervanging elke drie tot zes maanden, afhankelijk van het gebruiksintensiteit.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 9029801934 Koolstoffilter van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Koolstoffilter Specificaties
Product
| Artikelnummer | 308233394 |
| Bestelnummer fabrikant | 9029801934 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Beko , Faber , Smeg , Zanussi , FLAMINIA |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 3,3 cm |
| Inhoud (stuks) | 1 |
| Lengte | 21 cm |
| Type | Actief koolfilter |
ELECTROLUX / AEG Koolstoffilter Beoordelingen
snelle en correcte levering
snelle en correcte levering
snelle en correcte levering
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Slecht verpakt
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Snelle levering
Snelle levering
Snelle levering
Bekijk alternatieven voor dit Koolstoffilter
België (NL)
Deutschland