Amica Lager 1052986 - Kruiskoppeling

Lager
  Alleen bestelbaar via de klantenservice
Twijfel je of het past?
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden

Selecteer nu jouw apparaat

Amica Lager Product Beschrijving

Het Amica Lager 1052986 Wasmachine heeft 2 jaar garantie. Een Amica Lager is geschikt voor Wasmachine en past op apparaten van Amica, Aeg, Electrolux, Rex, Westinghouse en meer.

Een wasmachinelager ondersteunt de roterende trommelас en zorgt voor een soepele, stabiele draaibeweging tijdens het wasprogramma. Het lager bevindt zich achter de trommel, in de achterwand van de kuip. Zonder functionerend lager kan de trommel niet correct draaien. Vervanging vereist demontage van de kuip en is een veelvoorkomende reparatie bij oudere wasmachines. Vervang het wasmachinelager bij aanhoudend schurend of dreunend geluid tijdens het draaien van de trommel. Andere signalen zijn zichtbare roestvorming rond de achterzijde van de kuip, een trillende machine bij centrifugeren, of een trommel die met speling beweegt wanneer u er handmatig aan draait.

Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!

Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1052986 Lager van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.

Amica Lager Specificaties

Product

Artikelnummer 355896515
Bestelnummer fabrikant 1052986
Garantie 2 Jaar
Origineel Ja
Fabrikant Amica
Contactgegevens fabrikant AMICA WRONKI S.A.
[email protected]
https://www.amica-group.com
Ul. Mickiewicza 52
64-510 Wronki, PL
 
Kenmerken
Voor apparaat Wasmachine
Geschikt voor apparaten van het merk Aeg , Electrolux , Rex , Westinghouse , Zanussi , Zoppas , REXELECTROLUX

Amica Lager Beoordelingen

Dit product heeft helaas nog geen beoordelingen, wij gelukkig wel!
5,0 / 5 Top

Top

15 september 2025 | Origineel
Origineel NL flag

Top

Top

5,0 / 5 Zeer tevreden

Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.

20 januari 2026 | Origineel
Origineel NL flag

Zeer tevreden

Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.

4,0 / 5 Het besteld onderdeel was niet meer…

Het besteld onderdeel was niet meer verkrijgbaar bij andere onderdelen leverancier..Bij jullie WEL leverbaar

27 april 2026 | Origineel
Origineel BE flag

Het besteld onderdeel was niet meer…

Het besteld onderdeel was niet meer verkrijgbaar bij andere onderdelen leverancier..Bij jullie WEL leverbaar

Bekijk alternatieven voor dit Lager