GROUPE SEB Lepel SS995735 - Lepel
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 05 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
GROUPE SEB Lepel Product Beschrijving
Het GROUPE SEB Lepel SS995735 Keukenmachine heeft 2 jaar garantie. Een GROUPE SEB Lepel is geschikt voor Keukenmachine en past op apparaten van GROUPE SEB, Moulinex, en Tefal.
Een maatbeker voor de keukenmachine is een accessoire waarmee vloeistoffen en ingrediënten nauwkeurig worden afgemeten. De maatbeker past op de vulopening van het deksel en voorkomt spatten tijdens het mixen. Tevens dient hij als afsluiting van de vulopening bij gebruik van de keukenmachine op hoge snelheid. Vervang de maatbeker van uw keukenmachine wanneer deze barsten, scheuren of verkleuringen vertoont. Ook bij een beschadigde of versleten afsluiting die niet meer goed op de vulopening van het deksel past, is vervanging nodig. Een defecte maatbeker kan leiden tot spatten en onjuiste afmetingen van ingrediënten.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze SS995735 Lepel van het merk GROUPE SEB laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
GROUPE SEB Lepel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 234745124 |
| Bestelnummer fabrikant | SS995735 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | GROUPE SEB |
| Contactgegevens fabrikant |
SEB INTERNATIONAL SERVICE [email protected] https://www.groupeseb.com Rue des Chars, BP 1 70310 Faucogney-et-la-Mer, FR |
| Voor apparaat | Keukenmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Moulinex , Tefal |
GROUPE SEB Lepel Beoordelingen
Snelle en correcte levering.
Snelle en correcte levering.
Snelle en correcte levering.
Snel geleverd en goede prijs
Snel geleverd en goede prijs
Snel geleverd en goede prijs
Goede product beschrijving. Supersnelle en accurate levering. Alles was goed. Echter voor zo'n klein pakketje te hoge kosten van bezorgen. Zat in doosje verpakt maar had in een enveloppe gekund.
Goede product beschrijving
Goede product beschrijving. Supersnelle en accurate levering. Alles was goed. Echter voor zo'n klein pakketje te hoge kosten van bezorgen. Zat in doosje verpakt maar had in een enveloppe gekund.
Bekijk alternatieven voor dit Lepel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland