Saeco Magneetventielen 642001003855 - Ev Jiayin Jyz-4qp/3bar V01
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 30 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Saeco Magneetventielen Product Beschrijving
Het Saeco Magneetventielen 642001003855 Strijkijzer heeft Ingang 4,5 mm, Soort enkelvoudig, Spoel 220-240V, Uitgang 4,5 mm, Waterverloop Haaks, Aansluiting type Spoel-aansluiting, Ce markering Aanwezig, Kleur Zwart, Materiaal behuizing Kunststof en Moeilijkheidsgraad Makkelijk. Een Saeco Magneetventielen is geschikt voor Strijkijzer en past op apparaten van Saeco en Philips.
Een magneetventiel in een strijkijzer regelt de stoomtoevoer vanuit het waterreservoir naar de stoomkamer. Het ventiel opent en sluit elektromagnetisch, waardoor stoom op het juiste moment vrijkomt. Dit onderdeel is essentieel voor strijkijzers met stoomfunctie, stoomstoot of verticale stoomfunctie. Vervanging herstelt de correcte stoomregeling. Vervang het magneetventiel van uw strijkijzer bij de volgende symptomen: geen of onvoldoende stoomafgifte, stoom die continu vrijkomt zonder activering, waterlekkage onder het strijkijzer of een hoorbaar klikkend ventiel zonder stoomproductie. Ook bij zichtbare kalkafzetting op het ventiel is vervanging aan te raden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 642001003855 Magneetventielen van het merk Saeco laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Saeco Magneetventielen Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500050502 |
| Bestelnummer fabrikant | 642001003855 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Saeco |
| Contactgegevens fabrikant |
Versuni Germany GmbH [email protected] www.saeco.com Röntgenstr. 22 22335 Hamburg, DE |
| Voor apparaat | Strijkijzer |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Philips |
| Ingang | 4,5 mm |
| Soort | enkelvoudig |
| Spoel | 220-240V |
| Uitgang | 4,5 mm |
| Waterverloop | Haaks |
| Aansluiting type | Spoel-aansluiting |
| Ce markering | Aanwezig |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Magneetventiel |
| Spoelkleur | Crème/wit |
| Tijdsduur vervanging | 5-10 minuten |
| Voltage markering | Zichtbaar op behuizing |
Saeco Magneetventielen Beoordelingen
Het punt van online bestellen en extra bijbetalen voor thuislevering is dat het product ook effectief thuis wordt afgeleverd. Als dan niet eens de moeite gedaan wordt om het aan te bieden op het gevraagde adres en ik voor de levering thuis ben gebleven, vraag ik me af wat de toegevoegde waarde is van online bestellen.
Product OK, aflevering helaas niet
Het punt van online bestellen en extra bijbetalen voor thuislevering is dat het product ook effectief thuis wordt afgeleverd. Als dan niet eens de moeite gedaan wordt om het aan te bieden op het gevraagde adres en ik voor de levering thuis ben gebleven, vraag ik me af wat de toegevoegde waarde is van online bestellen.
Website duidelijk, verpakking in orde en communicatie prima.
Website duidelijk
Website duidelijk, verpakking in orde en communicatie prima.
De mogelijkheid om een passende nieuwe accu zelf te kopen was voor mij nieuw. Het was even puzzelen, maar alles klopte. De accu paste. De stofzuiger is verder nog goed.
De stofzuiger doet het weer!
De mogelijkheid om een passende nieuwe accu zelf te kopen was voor mij nieuw. Het was even puzzelen, maar alles klopte. De accu paste. De stofzuiger is verder nog goed.
Bekijk alternatieven voor dit Magneetventielen
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland