ELECTROLUX / AEG Moeren 3153595008 - Moer, M6
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Moeren Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Moeren 3153595008 Magnetron heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Moeren is geschikt voor Magnetron en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, Electrolux, Husqvarna, Juno en meer.
Bevestigingsdelen voor magnetrons omvatten schroeven, klemmen, beugels en houders die interne en externe componenten op hun plaats houden. Deze onderdelen zorgen voor een stabiele montage van onder andere het draaiplateau, de deur, het bedieningspaneel en de behuizing. Vervanging van originele bevestigingsdelen waarborgt de mechanische integriteit en veilige werking van de magnetron. Vervang bevestigingsdelen van de magnetron bij: loszittende of trillende deurscharnieren, een wiebelend draaiplateau, losgeraakte behuizingspanelen of zichtbaar beschadigde schroeven en klemmen. Ook wanneer het bedieningspaneel niet meer stevig bevestigd zit of interne componenten verschuiven tijdens gebruik, is vervanging van de betreffende bevestigingsdelen noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 3153595008 Moeren van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Moeren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231392232 |
| Bestelnummer fabrikant | 3153595008 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Magnetron |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Electrolux , Husqvarna , Juno , Zanussi |
ELECTROLUX / AEG Moeren Beoordelingen
Prima service door tekening aan te leveren. Bestellen juiste onderdeel was fluitje van een cent. Onderdeel werd dag later al geleverd, waardoor probleem opgelost is. Toestel werkt weer als een zonnetje.
Super service.
Prima service door tekening aan te leveren. Bestellen juiste onderdeel was fluitje van een cent. Onderdeel werd dag later al geleverd, waardoor probleem opgelost is. Toestel werkt weer als een zonnetje.
snelle, juiste levering
snelle
snelle, juiste levering
Snelle levering, goed verpakt, prettige communicatie
Snelle levering van juiste product
Snelle levering, goed verpakt, prettige communicatie
Bekijk alternatieven voor dit Moeren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland