Kec MOS-FET-transistoren KMB2D0N60SA - N-kanaal Mosfet, 60v 2a, Smd Sot-23
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 20 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Kec MOS-FET-transistoren Product Beschrijving
Het Kec MOS-FET-transistoren KMB2D0N60SA Receiver heeft Merk KEC, Polariteit n-kanaal, ROHS-conform ja, Soort aansluiting SMD, Type behuizing SOT-23, Aantal pennen 3, Behuizing type SOT-23, Installatietijd Kort, Kleur Zwart en Markering KMD. Een Kec MOS-FET-transistoren is geschikt voor Receiver en past op apparaten van Kec, Denon, en Marantz.
Elektronica voor receivers omvat interne componenten zoals printplaten, condensatoren, versterkermodules en signaalborden. Deze onderdelen verwerken en versterken audio- en videosignalen binnen de receiver. Ze regelen signaaldoorvoer, voedingsstabilisatie en digitale verwerking. Vervanging van defecte elektronica herstelt de oorspronkelijke werking van de receiver zonder volledig apparaatvervanging. Vervang de elektronica van uw receiver bij: geen of vervormd geluid, uitval van één of meerdere kanalen, oververhitting, foutmeldingen op het display, instabiele verbindingen of spontaan herstarten. Ook zichtbare schade zoals opgeblazen condensatoren of brandsporen op de printplaat wijzen op een defect elektronicacomponent.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze KMB2D0N60SA MOS-FET-transistoren van het merk Kec laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Kec MOS-FET-transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500312046 |
| Bestelnummer fabrikant | KMB2D0N60SA |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Kec |
| Contactgegevens fabrikant |
KEC Corporation [email protected] www.keccorp.com Mabang-ro 10-gil 5 06776 Seoul, KR |
| Voor apparaat | Receiver |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Denon , Marantz |
| Merk | KEC |
| Polariteit | n-kanaal |
| ROHS-conform | ja |
| Soort aansluiting | SMD |
| Type behuizing | SOT-23 |
| Aantal pennen | 3 |
| Behuizing type | SOT-23 |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Zwart |
| Markering | KMD |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | MOSFET-transistor |
Kec MOS-FET-transistoren Beoordelingen
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
Postnl maakte een fout met de levering…
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
Snelle en corecte afhandeling van de bestelde items...top
Snelle en corecte afhandeling van de…
Snelle en corecte afhandeling van de bestelde items...top
Snel geleverd en goede prijs
Snel geleverd en goede prijs
Snel geleverd en goede prijs
Deutschland