IBM-LENOVO Netadapter voor notebook 02DL120 - Netadapter, 45w, 20/15/9/5v, 3p, Ww, Ltn
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
IBM-LENOVO Netadapter voor notebook Product Beschrijving
Het IBM-LENOVO Netadapter voor notebook 02DL120 Stofzuiger heeft Max. Amperage 2,25A, 3A, 2A, 2A, Max. Vermogen 45W, Soort Tafelvoeding, Soort spanning secundair DC, Spanning secundair 20V, 15V, 9,0V en 5V. Een IBM-LENOVO Netadapter voor notebook is geschikt voor Stofzuiger en past op apparaten van IBM-LENOVO en Lenovo.
Een netadapter voor een stofzuiger zet wisselspanning uit het stopcontact om naar de juiste gelijkspanning voor de motor en elektronica. Dit onderdeel regelt de stroomtoevoer en beschermt interne componenten tegen spanningspieken. Netadapters worden toegepast bij oplaadbare en snoerloze stofzuigers waarbij een externe voeding vereist is. Vervang de netadapter van uw stofzuiger bij: geen reactie bij het opladen, oplaadlampje dat niet brandt, oververhitting van de adapter, beschadigde kabel of connector, of een stofzuiger die ondanks een volle laadtijd snel leegloopt. Een defecte netadapter kan de accu beschadigen bij langdurig gebruik.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 02DL120 Netadapter voor notebook van het merk IBM-LENOVO laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
IBM-LENOVO Netadapter voor notebook Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231307984 |
| Bestelnummer fabrikant | 02DL120 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | IBM-LENOVO |
| Contactgegevens fabrikant |
Lenovo (Deutschland) GmbH [email protected] https://www.lenovo.com/de/de/pc/ Meitnerstr. 9 70563 Stuttgart, DE |
| Voor apparaat | Stofzuiger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Lenovo |
| Max. Amperage | 2,25A, 3A, 2A, 2A |
| Max. Vermogen | 45W |
| Soort | Tafelvoeding |
| Soort spanning secundair | DC |
| Spanning secundair | 20V, 15V, 9,0V, 5V |
IBM-LENOVO Netadapter voor notebook Beoordelingen
Top geregeld en goede communicatie.
Top geregeld en goede communicatie.
Top geregeld en goede communicatie.
alles uitstekend, perfect passend!
alles bestens
alles bestens, passgenau!
fantastisch en snel geholpen
fantastisch en snel geholpen
fantastisch en snel geholpen
Bekijk alternatieven voor dit Netadapter voor notebook
België (NL)