Brother Netadapters D014F9001 - Ac-adapter Ads2 100-240v
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Brother Netadapters Product Beschrijving
Het Brother Netadapters D014F9001 Scanner heeft Max. Amperage 1,9A, Max. Vermogen 45W, Soort Tafelvoeding, Soort spanning secundair DC, Spanning secundair 24V, Connector type Barrel jack (cilindraansluiting), Input type AC voeding, Kabel lengte Lang met spiraalvormig snoer, Kleur Grijs en Label zichtbaar Ja. Een Brother Netadapters is geschikt voor Scanner en past op apparaten van Brother.
Elektronische componenten voor scanners omvatten printplaten, voedingseenheden, beeldsensoren en stuurelektronica. Deze onderdelen verzorgen de aansturing van de scanmotor, beeldverwerking en communicatie met de host. Vervanging van defecte elektronica herstelt de correcte werking van de scanner zonder het volledige apparaat te vervangen. Vervang de elektronica van uw scanner bij: geen stroomopname, foutmeldingen op het display, onjuiste beeldweergave, communicatiestoringen met de computer, willekeurige herstart of wanneer de scanner niet reageert op opdrachten ondanks correcte aansluiting en software-instellingen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze D014F9001 Netadapters van het merk Brother laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Brother Netadapters Specificaties
Product
| Artikelnummer | 424009342 |
| Bestelnummer fabrikant | D014F9001 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Brother |
| Contactgegevens fabrikant |
M.K. COMPUTER ELECTRONIC GMBH [email protected] https://www.brother.de/ Konrad-Adenauer-Allee 1-11 65510 Idstein, DE |
| Voor apparaat | Scanner |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Brother |
| Max. Amperage | 1,9A |
| Max. Vermogen | 45W |
| Soort | Tafelvoeding |
| Soort spanning secundair | DC |
| Spanning secundair | 24V |
| Connector type | Barrel jack (cilindraansluiting) |
| Input type | AC voeding |
| Kabel lengte | Lang met spiraalvormig snoer |
| Kleur | Grijs |
| Label zichtbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Output type | DC voeding |
| Product type | Externe voeding / Adapter |
| Tijdsduur installatie | Kort |
Brother Netadapters Beoordelingen
Echt snel De volgende dag na de bestelling waren de onderdelen er. Een minpunt: als informatie had ik de mogelijkheid tot zendingtracking gewenst. Ook mijn e-mailvraag hierover werd niet beantwoord. Op de website staat "Reparatieadvies", maar zonder inhoud (blijkbaar).
Wirklich schnell
Wirklich schnell Am nächsten Tag nach der Bestellung warn die Teile da. Wermutstropfen: Als Information hätte ich mir die Möglichkeit zur Sendungsverfolgung gewünscht. Auch meine Mail-Anfrage dahingehend wurde nicht beantwortet. Auf der Webseite ist "Reparaturberatung" genannt, aber ohne Inhalt (anscheinend).
Product was in orde, maar de levering was niet goed. Er was géén communicatie waar het pakje was achtergelaten. Bestelling was trouwens klein genoeg om in een enveloppe te steken zodat het in de brievenbus kan
Product was in orde
Product was in orde, maar de levering was niet goed. Er was géén communicatie waar het pakje was achtergelaten. Bestelling was trouwens klein genoeg om in een enveloppe te steken zodat het in de brievenbus kan
vlotte levering
vlotte levering
vlotte levering