Boschsiemens Optocouplers/IR-Sensoren 00617804 - Sensor, 9000444823
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Boschsiemens Optocouplers/IR-Sensoren Product Beschrijving
Het Boschsiemens Optocouplers/IR-Sensoren 00617804 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een Boschsiemens Optocouplers/IR-Sensoren is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van Boschsiemens, Balay, Bosch, Constructa, Gaggenau en meer.
Sensoren in een wasdroger meten vocht, temperatuur of trommelpositie en sturen het droogproces aan. Een vochtigheidssensor detecteert wanneer het wasgoed droog is en schakelt het apparaat automatisch uit. Temperatuursensoren bewaken oververhitting en beschermen het verwarmingselement. Zonder correct werkende sensoren droogt de machine niet efficiënt of stopt voortijdig. Vervang de sensor van uw wasdroger bij de volgende klachten: wasgoed blijft nat na een volledige cyclus, de droger stopt te vroeg of draait ononderbroken door, foutcodes verschijnen op het display, of de machine schakelt niet uit ondanks droog wasgoed. Ook oververhitting kan wijzen op een defecte temperatuursensor.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 00617804 Optocouplers/IR-Sensoren van het merk Boschsiemens laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Boschsiemens Optocouplers/IR-Sensoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231253281 |
| Bestelnummer fabrikant | 00617804 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Boschsiemens |
| Contactgegevens fabrikant |
BSH HAUSGERÄTE SERVICE GMBH [email protected] https://www.bsh-group.com Carl-Wery-Str. 34 81739 Munich, DE |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Balay , Bosch , Constructa , Gaggenau , Neff , Siemens , Voss |
Boschsiemens Optocouplers/IR-Sensoren Beoordelingen
snel, vrolijke prijs en prima passend.
snel
snel, vrolijke prijs en prima passend.
Zeer goed en uiterst correct
Zeer goed en uiterst correct
Zeer goed en uiterst correct
Snel en precies wat we nodig hadden!
Snel en precies wat we nodig hadden!
Snel en precies wat we nodig hadden!
Bekijk alternatieven voor dit Optocouplers/IR-Sensoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland