ELECTROLUX / AEG Optocouplers/IR-Sensoren 8087009018 - Sensor, Pluisfilter/pluizenzeef
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Optocouplers/IR-Sensoren Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Optocouplers/IR-Sensoren 8087009018 Wasmachine heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Optocouplers/IR-Sensoren is geschikt voor Wasmachine en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG en Electrolux.
Sensoren in een wasmachine meten en bewaken kritieke procesparameters zoals watertemperatuur, waterstand (druksensor/pressostaat) en trommelsnelheid. Deze gegevens sturen de elektronische besturingsmodule aan voor een correct wasprogramma. Zonder goed functionerende sensoren kan de machine parameters niet juist regelen, wat leidt tot storingen in de wascyclus. Vervang een wasmachinesensor bij de volgende klachten: onjuiste watertemperatuur, wasmachine vult niet of overloopt, centrifugeren start niet, foutcodes op het display (bijv. temperatuur- of drukfouten), of programma's die vroegtijdig afbreken. Een defecte pressostaat of NTC-sensor is vaak de oorzaak van deze storingen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 8087009018 Optocouplers/IR-Sensoren van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Optocouplers/IR-Sensoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231417236 |
| Bestelnummer fabrikant | 8087009018 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Wasmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Electrolux |
ELECTROLUX / AEG Optocouplers/IR-Sensoren Beoordelingen
Product was in orde, maar de levering was niet goed. Er was géén communicatie waar het pakje was achtergelaten. Bestelling was trouwens klein genoeg om in een enveloppe te steken zodat het in de brievenbus kan
Product was in orde
Product was in orde, maar de levering was niet goed. Er was géén communicatie waar het pakje was achtergelaten. Bestelling was trouwens klein genoeg om in een enveloppe te steken zodat het in de brievenbus kan
De zeer snelle levering van een precies juist reserveonderdeel was top.
Sehr gute Ersatzteil kwalität, schnelstens gelifert.
Die wohl sehr schnelle Lieferung eines genau richtiges Ersatzteiles war spitze.
Nette service en snelle levering
Nette service en snelle levering
Nette service en snelle levering
Bekijk alternatieven voor dit Optocouplers/IR-Sensoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.