HISENSE/GORENJE Optocouplers/IR-Sensoren 839972 - Sensor Pt1000 B+b
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Optocouplers/IR-Sensoren Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Optocouplers/IR-Sensoren 839972 Fornuis heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Optocouplers/IR-Sensoren is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van HISENSE/GORENJE, Gorenje, Hisense, Kenwood en meer.
Een sensor voor een fornuis meet temperatuur, vlam of gas en stuurt signalen naar de besturingselektronica. Afhankelijk van het type regelt de sensor de oventemperatuur, detecteert vlambewaking bij gasbranders of bewaakt oververhitting. Het onderdeel zorgt voor een correcte werking van de verwarmings- en veiligheidssystemen binnen het fornuis. Vervang de sensor van uw fornuis bij: onjuiste oventemperatuur, gasbrander die niet ontstaat of direct uitdooft, foutmeldingen op het display, of een oven die niet op temperatuur komt. Ook een fornuis dat zichzelf uitschakelt of juist niet stopt met verwarmen, wijst op een defecte sensor.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 839972 Optocouplers/IR-Sensoren van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Optocouplers/IR-Sensoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231475029 |
| Bestelnummer fabrikant | 839972 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Gorenje , Hisense , Kenwood |
HISENSE/GORENJE Optocouplers/IR-Sensoren Beoordelingen
Snelle levering, goed verpakt, prettige communicatie
Snelle levering van juiste product
Snelle levering, goed verpakt, prettige communicatie
nette prijs en goed ontvangen
nette prijs en goed ontvangen
nette prijs en goed ontvangen
Na 5 jaar zoeken eindelijk de goeie schakelaar gevonden voor mn versterker van 30jaar oud
Eindelijk de goeie schakelaar
Na 5 jaar zoeken eindelijk de goeie schakelaar gevonden voor mn versterker van 30jaar oud
Bekijk alternatieven voor dit Optocouplers/IR-Sensoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland