Fagor Ovendichting AS0000023 - Dichting
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Fagor Ovendichting Product Beschrijving
Het Fagor Ovendichting AS0000023 Overige heeft Aansluiting Zelfklevend, Installatieduur Kort, Kleur Zwart, Materiaal Siliconen of rubberachtig, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Producttype Ovendeurbursti, Staat Opgerold en Vormgeving Hoekig profiel. Een Fagor Ovendichting is geschikt voor Overige en past op apparaten van Cata, Dedietrich, en Fagor.
Een behuizing is de buitenste constructie van een apparaat en beschermt de interne componenten tegen mechanische schade, stof en vocht. Daarnaast biedt het structurele stevigheid en bepaalt het de vormgeving van het apparaat. De behuizing zorgt tevens voor de correcte positionering van interne onderdelen en draagt bij aan veilig gebruik. Vervanging van de behuizing is nodig bij zichtbare scheuren, breuken of vervorming, losgeraakte klemmen of schroefpunten, en beschadigingen die de interne onderdelen blootstellen aan stof of vocht. Ook bij ontbrekende afdichtingen of wanneer de structurele integriteit van het apparaat in gevaar is, is vervanging aan te raden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze AS0000023 Ovendichting van het merk Fagor laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Fagor Ovendichting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231417579 |
| Bestelnummer fabrikant | AS0000023 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Fagor |
| Contactgegevens fabrikant |
Fagor Electromenager France [email protected] www.fagorelectromenager.fr rue Paul Vaillant Couturier 71 92300 Levallois Perret, FR |
| Voor apparaat | Overige |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Cata , Dedietrich , Fagor |
| Aansluiting | Zelfklevend |
| Installatieduur | Kort |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Siliconen of rubberachtig |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Producttype | Ovendeurbursti |
| Staat | Opgerold |
| Vormgeving | Hoekig profiel |
Fagor Ovendichting Beoordelingen
Snelle reactie op vragen en even snel geleverd
Snelle reactie op vragen en even snel…
Snelle reactie op vragen en even snel geleverd
Positief!
Positief!
Positief!
Snelle levering, geen gedoe. Zo wil elke klant het.
Snelle levering
Snelle levering, geen gedoe. Zo wil elke klant het.
Bekijk alternatieven voor dit Ovendichting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland