HUTCHINSON Poly-V-snaar J - 1209j5el/ma Elastische Poly-v-riem
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HUTCHINSON Poly-V-snaar J Product Beschrijving
Het HUTCHINSON Poly-V-snaar J Wasmachine heeft 2 jaar garantie. Een HUTCHINSON Poly-V-snaar J is geschikt voor Wasmachine en past op apparaten van HUTCHINSON, Asko, Cylinda, Gorenje, Maytag en meer.
Een wasmachinesnaar is een gedreven aandrijfriem die de motor verbindt met de trommel. De snaar zorgt voor de rotatie van de wastrommel tijdens wasprogramma's. Zonder een functionerende snaar kan de motor draaien, maar beweegt de trommel niet. De snaar is een slijtageonderdeel dat bij regelmatig gebruik periodiek vervangen dient te worden. Vervang de wasmachinesnaar bij de volgende klachten: de trommel draait niet meer terwijl de motor wel aanslaat, u hoort een slippend of piepend geluid tijdens het wassen, de machine trilt ongewoon sterk, of u ziet zichtbare slijtage zoals scheuren of rafels op de snaar zelf.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Poly-V-snaar J van het merk HUTCHINSON laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HUTCHINSON Poly-V-snaar J Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231335002 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HUTCHINSON |
| Contactgegevens fabrikant |
HUTCHINSON S.N.C. [email protected] www.hutchinson.com Rue Balzac 2 75008 Paris, FR |
| Voor apparaat | Wasmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Asko , Cylinda , Gorenje , Maytag |
HUTCHINSON Poly-V-snaar J Beoordelingen
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Paar verbeterpunten.
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Heel duidelijke website. Correcte levering. Goeie communicatie.
Heel duidelijke website
Heel duidelijke website. Correcte levering. Goeie communicatie.
Gewoon zoals het hoort . Goede informatie over desbetreffende onderdelen en voor welke types geschikt.
Gewoon zoals het hoort
Gewoon zoals het hoort . Goede informatie over desbetreffende onderdelen en voor welke types geschikt.
Bekijk alternatieven voor dit Poly-V-snaar J
Deutschland